Bonkreta pisze:Enduro, nie życzę sobie, żebyś zwracał się do mnie takim tonem.
Chcesz, pomagaj w odchowaniu tego miotu. Ale nie wymyślaj teorii o tym, jak to forum kogoś potępia, zupełnie bezpodstawnie.
To jest tak - może się zdarzyć sytuacja, że komuś będzie potrzebny Postinor, a może w dodatku nie będzie miał pieniędzy. Ale jeśli wtedy uda się po pomoc na plebanię, to niech się nie dziwi, że ksiądz nie bardzo chce pomóc.
po prostu nastepna "ustawa" weszla (albo wchodzi..) w zycie: "nie bedziesz sterylizowac aborcyjnie kotek to jestes beee".
kiedys jeszcze ludzie byli w tym temacie TYLKO podzieleni, kazdy wyrazal swoj poglad. kazdy szanowal kazdego zdanie. teraz to sie zmienia. super extra doswiadczeni forumowicze mowia ze sterylizacja aborcyjna i koniec -jesli tego nie zrobisz a masz taką mozliwosc bo przygarneles ciezarna, to jestes inny i potepiony. nastepne podzialy, nastepne zasady, ktore ludzie na tym forum musza uznawac zeby nie byc pojechani.