


http://www.youtube.com/watch?v=8RsYOKPeylk
No-

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy
cairo pisze:Tych co mają coś do oddania zapraszam do dołączenia do bazarku dla Wasi. A tych co nie mają nic na sprzedaż zapraszam do kupowania.
viewtopic.php?f=20&t=153438
Monika_Krk pisze:cairo pisze:Tych co mają coś do oddania zapraszam do dołączenia do bazarku dla Wasi. A tych co nie mają nic na sprzedaż zapraszam do kupowania.
viewtopic.php?f=20&t=153438
AMEN .
Neigh pisze:Zosik - kiedy odbierałaś ode mnie Wasię - to Ci powiedziałam - "jak będziesz miała problem - to dzwoń o każdej porze dnia i nocy". To JEST prawda. "Nasze" koty są nasze, nawet jesli były nasze przez 5 - 15 min. To się nazywa syndrom "kota dotkniętego".
Nam koty od nas adoptowane NIE są obojętne. I nie jest to pusty slogan tylko zwyczajna prosta i nieskomplikowana prawda. A co 3 - 4 glowy to nie jedna. Każdy porządny smok się z tym akurat zgodzi:-)
Głowa do góry. Pieniądze są do zarobienia. Byle sie dało kota wyleczyc. Reszta to bzdet. Nie ma się czym przejmować. Wiem co mówię. Pare razy przerabiałam na własnym organiźmie