Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy
a moze naprawdę nie mieli możliwości? Tak jak większość fundacji, przepełnionych i bez kasy?evian pisze:Annskr rozumie to co piszesz ale wybacz , prosilam medor o pooc i sie wypieli, .
Przyczyną jobów są koty. Sposobem na uniknięcie / zmniejszenie tychże jobów - zmniejszenie ilości kotów. Więc może warto poświęcić jedno popołudnie na poganianie z ogłoszeniami albo powklejanie ich w net? Papierowe ogłoszenia są bardzo skuteczne.evian pisze: ja nie bede latac z ogloszeniami po miescie i tak juz mam od wlascicielki joby za koty, ciagle ganianie .
To będą dwa miejsca ogłoszeń - miau i nasza strona, bo nie nadążamy z wklejaniem ogłoszeń nawet swoich podopiecznych na inne strony w necie. A to trochę mało...evian pisze: sporo tego , zrobie zdjecia i wysle na maila i tu tez wstawie .
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości