będe wklejał tu następne ogłoszenia, zanim pójdą w sieć, żeby sprawdzić czy wszystko ok.
Gdybym coś pomieszał (np zrobił z kocura kotkę) będzie można jeszcze skorygowaćh 4&5 troche mało wiem, wszelke szczegóły by pomogły napisać coś sensownego
O kotkac
kot nr 1 nazwany roboczo Tofik (bo pyszczek jest tego koloru)
Tofik - śliczny kocurek
Tofik ma 4 miesiące, jest ślicznym czystym kocurkiem i czeka na stały dom który go pokocha. To znaleziony kotek bezdomny który się świetnie odnalazł w domu, a teraz czeka na parę rąk do głaskania.Jest odrobinę nieśmiały, nieufny wobec obcych, swoich domowników kocha za to bezwarunkowo. Jest bardzo czysty i potrafi o siebie zadbać. Ma uroczy pyszczek, jaśniejszy niż reszta łatek, wygląda jakby podjadał ze słoika z toffi. Mruczacy łasuch

Jest zaszczepiony, odrobaczony i ma książeczkę zdrowia. Jest przyzwyczajony do obecności innych zwierząt i może być towarzyszem dla psa lub innego kotka.



Kot nr 2 Kawka
Kawka - Mała czarna kotka
Kawka jest malutka, i była bardzo chora, znaleziona w tragicznym stanie przez dobrych ludzi. Jest już dużo lepiej, kotka wyzdrowiała i jest gotowa do adopcji. Jest jeszcze mała i chudziutka i potrzebuje troskliwej opieki. Jest nauczona czystości, odrobaczona i zaszczepiona. Nie ma problemu z innymi zwierzakami. Daj Kawce szanse a odwdzięczy się mruczeniem i kocią przyjaźnią. Kawka dostanie kocią wyprawkę, możliwy dowóz na terenie Podkarpacia i sąsiednich województw.



Kotek nr 3 Bezik
Bezik - kocurek słodziak
Bezik - kocurek ok 5 miesięczny, Kotek jest czysty i grzeczny, niekłopotliwy. Znaleziony jako piwniczny kociak wyrósł z niego piękny kocurek. Ma śliczne miękkie futerko i szare łatki. Jest nauczony czystości, kuwetkowy. Nie narzuca się ale u swojego "państwa" będzie mruczał i kolankował. Nie jest wybredny . Czeka na kogoś kto go pokocha i weźmie do siebie.




kot 4 Krówka 2 albo Milka
Milka słodka krówka
Milka to 6 miesięczny kociak, miły i wesoły. Milka jest zaszczepiona, odrobaczona i w tym momencie czaka na sterylke. Będzie do oddania po pełnym serwisie, z książeczką zdrowia kota. Nadaje się do domu z małymi dziećmi, jest delikatna i chowa pazurki.
Na terenie Podkarpacia możliwy transport kotki, obowiązuje umowa,adopcyjna.




Krówka 1 czyli krówka
Krówka ma ok 8 miesięcy, jest bardzo cicha i spokojna, to taki niewidzialny kot. Opiekuje się mniejszymi kociakami i nie sprawia najmniejszych kłopotów. Czysta kuwetkowa kicia która mieszka u opiekunki kotków i czeka na nowy dom. Ma piękne miękkie futerko, i śmieszną plamkę pod nosem. Będzie oddana z wyprawką, książka zdrowia, zaszczepiona i odrobaczona.





Kociaki z piwnicy
właściwie to niewiele można o nich powiedzieć, są małe chore i chyba jeszcze za wcześnie na adopcję, potrzebują pomocy i sponsorów, rodzeństwo czeka w piwnicy
kotka:




kocurek:



