

Oczywiście, obawiałam się o jej komfort psychiczny w razie sromotnej porażki, widzę jednak że moje obawy były mocno na wyrost, bo Episia ma mocno ugruntowaną własną samoocenę.

Moja Lalunia.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy
Fajny taki Miodzioselene00 pisze:Jak ktoś myśli, że niespodziewana kąpiel ostudziła nieco jego temperament, to jest w błędzie.![]()
Miodek turbodoładowania dostał!!!
W pierwszej chwili zaniepokoiłam się, Iwonko, że jaźń, tudzież świat netu Ci się przeplata z rzeczywistością, ale to raczej o siebie muszę się (nie mogę pisać Niki liże mi dłonie, palceselene00 pisze:Kiedyś w realu do zakupów dawali takie śmieszne kulki. Nidy nie znalazłam dla nich innego zastosowania, jak danie ich kotom do zabawy. Kotki je skitrały w różnych dziwnych miejscach, ale jak sobie wygrzebią, to odgłos turlania chyba na zewnątrz słychać.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Kankan, Lifter, Paula05 i 69 gości