Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy
najszczesliwsza pisze:Łódź Kaliska a Fabryczna to daleko?
magdaradek pisze:najszczesliwsza pisze:Łódź Kaliska a Fabryczna to daleko?
jedno od drugiego dość daleko. Powinnyście przyjechać na fabryczną, bo to zaraz obok tego dworca jest ta lecznica.
ewar pisze:A Mama olafen nie może pociągiem? Razem byłoby raźniej i faktycznie bliżej ( słabo znam Łódź, ale to akurat wiem)
olafen pisze:Dzwoniłam do lecznicy. Dr Charmasa jest jutro od 16 do 20. Jeśli kot jest w ciężkim stanie będzie przyjęty od razu bez kolejki. Nie potrzeba w tym momencie zamawiać wizyty.
Punia wstała i zaczęła chodzić po mieszkaniu. Dużo pije, ale to chyba naturalne przy nerkach, nawet trochę po dziamdziała jedzenia.
Lecznica As jest tańsza od tej we Wrocławiu. Doba w szpitaliku kosztuje 30 złotych a we Wrocławiu - 50 złotych.
Pytanie. Co lepiej - dawać jej pić, czy kroplówki podskórne ?
Znajoma pielęgniarka przyszła i mówi, że kroplówki podskórne są bolesne i lepiej dawać pić, że to to samo ?
A ja proszę o radę ?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 732 gości