Polanka pisze:Jarka pisze:Polanka pisze:Czy jest tu ktoś, kto zna się na siatkowaniu okien? Czy jest możliwość zabezpieczenia nowych, drewnianych okien bez niszczenia, bez wbijania gwoździ itp.?
Na pewno moskitiera, przywożą ci ramkę do wstawienia w otwór okienny. Są różne rodzaje, niektóre naprawdę mocne, z grubszego plastiku lub nawet aluminiowe. Moja kota wspina się po moskitierze w drzwiach balkonowych aż pod sufit i na razie siatka się trzyma (kota waży 5,3 kg).
Skąd wziąć taką moskitierę?Przywożą? Tzn., że jest w Poznaniu frima specjalizująca się w takich siatkowaniach? Masz może jakieś namiary?
Moskitiery są zazwyczaj sprzedawane przez firmy produkujące okna plastikowe. Wieczorem postaram sie wysłać Ci namiary na pw.