Prokocia jaskółka czyli apel burmistrza

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 02, 2010 15:01 Prokocia jaskółka czyli apel burmistrza

Bardzo, bardzo mile zaskoczył mnie apel burmistrza Polkowic (mojego rodzinnego miasta), który został opublikowany w lokalnej gazecie.
Do mieszkańców zdecydowanie bardziej przemówi apel burmistrza niż np. nieznanego działacza organizacji prozwierzęcej. Naprawdę rewelacyjnie, że problem nie tylko jest zauważany przez władze, ale starają się również uświadamiać mieszkańców. I naprawdę duży, przeogromny szacun :ok:

Burmistrzowie i prezydenci innych miast bierzcie przykład z Polkowic :D

A poniżej przytaczam treść apelu:

Apel burmistrza Polkowic
Szanowni Państwo,
Zwracam się z apelem do zarządców budynków, administratorów nieruchomości i całej społeczności gminy Polkowice, o pomoc wolnożyjącym kotom, które potrzebują schronienia w okresie jesiennym i zimowym.
Wolnożyjące koty są nieodłącznym elementem ekosystemu miejskiego, jak również tworzą naturalną ochronę przed gryzoniami. Dlatego apeluję o tworzenie bezpiecznych i ciepłych schronień dla tych zwierząt, aby mogły schronić się przed śniegiem i mrozem.
Każdy z nas ma obowiązek humanitarnego traktowania zwierząt, w tym tych, które żyją w naszym najbliższym otoczeniu. Mam nadzieję, że wykażą Państwo dobrą wolę i z chęcią dołączą do akcji pomocy zwierzętom w naszym otoczeniu.
Burmistrz Polkowic
Wiesław Wabik
Porównywarka cen karmy dla kotów i psów https://felicana.pl/

feryenne

 
Posty: 651
Od: Nie sty 25, 2009 13:01
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 02, 2010 15:16 Re: Prokocia jaskółka czyli apel burmistrza

Udostępniłam Pana Burmistrza na fejsie :1luvu:
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, włóczka i 92 gości