Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy
Elżbieta pisze:A z drugiej strony-odnosze wrażenie,że ktoś tu ma pretensje do Mirki?Przeciez próbowała mu pomóc.Walczyła o niego-Bogiem nie jest.Nie umierał sam,odepchnięty przez ludzi,bo spotkał na swojej drodze dobrego człowieka.Komuś na nim zależało-ilu kotom,ilu psom nie jest to dane?
Pozdrawiam Ciebie Mirko serdecznie i dziękuję,że jesteś.
Elżbieta
mirka_t pisze:Sekcja wykazała ziarniaki na płucach, sercu, nerkach i wątrobie. Można uznać, że przyczyną zgonu Ozzyego był FIP bezwysiękowy.
Angel_ pisze:Teraz z niecierpliwoscia czekam na internetowa diagnoze stalych bywalczyn tego watku
Angel_ pisze:Jestem pewna , ze niedlugo sie dowiesz wszystkiego co trzeba bylo zrobic by uratowac tego kota a mirka tego nie zrobila
Ja jestem za to ciekawa jakby potoczyl sie dialog w tym watku gdyby Mirka napisala
`` Dzwonil do mnie domek jednego z moich adopcyjnych kotow. Kot jest w stanie fatalnym, nie wiadomo co mu dolega a domek nie ma pieniedzy na jego leczenie. Powiedzialam im, ze to juz niestety ich problem bo ja nie biore juz zadnego kota do siebie``.
Pewnie wtedy pewne Panie napisaly by `` Brawo Mirka, bardzo rozsadna i wlasciwa decyzja! Niech go uspia jak nie daja rady``
Agn pisze:A ja czekam raczej na podpowiedzi jak bezwysiękowego FIP-a zdiagnozować przyżyciowo. Bardzo chciałabym się dowiedzieć.
Angel_ pisze:Ja jestem za to ciekawa jakby potoczyl sie dialog w tym watku gdyby Mirka napisala
'' Dzwonil do mnie domek jednego z moich adopcyjnych kotow. Kot jest w stanie fatalnym, nie wiadomo co mu dolega a domek nie ma pieniedzy na jego leczenie. Powiedzialam im, ze to juz niestety ich problem bo ja nie biore juz zadnego kota do siebie''.
Blue pisze:Agn pisze:A ja czekam raczej na podpowiedzi jak bezwysiękowego FIP-a zdiagnozować przyżyciowo. Bardzo chciałabym się dowiedzieć.
Przy pomocy laparotomii diagnostycznej?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], puszatek i 38 gości