JaEwka pisze:dagmara-olga pisze:Prążek, proszę Cię o informację, czy ta karma byłaby ok dla Nerkowców pod Twoją opieką:
http://www.kuchniapupila.pl/kot/zdrowie ... p738154822
Trafiłam tutaj przypadkiem. I zobaczyłam co to za karma i chciałam powiedzieć, że jej nie polecam. Wilczka miała po niej rozwolnienie i wet jak się dowiedział co jej dajemy to powiedział żeby absolutnie tego nie dawać (jakiś czas wcześniej był u nich dystrybutor tej karmy i się nie zgodzili jej sprzedawać u siebie) Cena jest i może przystępna ale karma nie najlepsza. I chrupki ma strasznie duże... (no chyba, że się coś zmieniło) także nie nadaje się dla kotów bez zębów.
Wiem, że cena przystępna co w takiej sytuacji jest super wyjściem. Zawsze można kupić na spróbowanie i zobaczyć jak koty reagują.
Chciałam tylko dodać swoją opinie, dla wiadomości
Dagmaro-Olgo, nigdy nie stosowałam tej karmy a czytałam na wątku nerkowców taką samą opinię jaką napisała JaEwka, ja z nią nie miałam żadnego doświadczenia, z tych tańszych stosuję tę
http://www.zooplus.pl/shop/koty/karmy_s ... ucha/31098
na początku "rzucały" się na nią