Moderator: Estraven

trochę spokoju będę mie od wyliniałego dziadziska. Cieszy mnie to wielce.
Malati pisze:To znaczy Dziadzisko same w miarę je, ale ja chcę żeby dostawał bombę kaloryczno-witaminową co kilka dni. Tak żeby było tylko lepiej.
Ogólnie dzisiaj jest trochę kryzysowo ale co to za kryzystzn. po prostu chłopak znowu mniej je, taka pogoda, że można mniej jeść.
A ja no macie rację jestem przemęczona jakaś faktycznie. Ale to nie przez Qua, a przez cholerne miejsce gdzie zarabiam pieniądze. Jeśli czegoś nienawidzę to upadlania się tutaj. Najbardziej jestem zła na siebie, że mogłam pójść do lepszej pracy ale jakoś tu zamydlili mi oczy i zostałam. Bo tak sobie myślałam, że też tylko umowa zlecenie i w ogóle. A teraz jest ten bum kryzysowy i znowu ruszyła fala zwolnień. Nie wiem jak to będzie :cry:
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 31 gości