Badania, prześwietlenia specjalistyczne, leki, diety, szczepienia, zakup glukometru, zabieg usunięcia chorych zębów i kamienia nazębnego w ostatnim czasie były możliwe tylko dzięki Wam, ludziom, których los Bazyla poruszył. Teraz Waszej opieki i wsparcia będziemy potrzebować długoterminowo.
Dlatego bardzo proszę, jeżeli możecie pomóżcie Bazylowi i mnie zadbać o niezbędne dla Niego leki i dietę a z resztą sobie poradzę i będę najszczęśliwszą osobą ciesząc się każdym dniem spędzonym z Bazylem.
Świadomość, iż Bazyl i ja mamy tylu przyjaciół, dzięki którym możemy być razem sprawia, że codzienne zmagania stają się lżejsze. Za dotychczasową pomoc bardzo Wszystkim dziękuję, nie znajduję słów, którymi potrafiłabym wyrazić wdzięczność i podziękowania za okazaną nam dobroć i serca.
Szczegółowy opis na stronie
http://www.bazylek2007.republika.pl/
Dziś w nocy Bazyl dostał wysokiej gorączki. Jedziemy do Weterynarza.
Jak będę coś więcej wiedzieć odezwę się natychmiast.
Trzymajcie kciuki, bardzo proszę. Boję się okropnie...
Anka