Krótkie opisy kociaków:
Rudi (jaszczomb) jest smiesznym i bardzo kochanym kociakiem. Ma piekny duzy okragly pyszczek i wielkie piekne oczy. Kiedy zostal podrzucony mial zapalenie spojowek, ktore jest juz zupelnie wyleczone- jest zupełnie zdrowy.. Niedlugo zrobie kolejne zdjecia (naraziennei mam apartu), te ktore przeslalam sa z przed dwoch tygodni. Od tego czasu kociak urusł i stał sie jeszcze piekniejszy. Jest naprawde wiernym i bardzo miziastym kociaczkiem.
Black- powoli zapomina o traumie jaka przezyl w komórce. Jest duży i zdrowy. Ma wielkie oczy i piekny okrągły pyszczek (tak jak reszta rodzenstwa). Potzrzebuje 2 dni zeby sie przekonac do nowego czlwoieka- jednak jesli juz komus zaufa obdarza go czułościami. Przytula sie i cały czas gruczy. Je prawie wszytko. Uwielbia gonitwy za motylami, chowanie się za krzaczkiem oraz zabway z innymi kotami.
Maja czas do 29 lipca- jesli do tego dnia nie beda mialy zapewnionego domku trafia do kociego piekla- na wies gdzie zwierzeta sa niczym i do tego do rzeni, gdzie w cierpieniach umiera codzinnie masa zwierzat. Maluszki sobie tam nie poradzia- sa przywiazane do czlowieka, nie beda umial zyc jako dzikie koty. KOCIAKI ZYJA Z PSEM- napewno szybko zaakceptuja inne zwierzeta. Ich jedyna szansa jest chociaż mały kąt i troszke miłości- odpłacą za to ogramną pikułą szcześcia. Mam nadzieje, że zdecydujecie się na uratowanie im życia oraz dostarczenie sobie ogromnej przyjemności z posiadania takich cudownych kotków. Niech ich los sie odmieni- być może dzieki tobie
