
Moderator: Estraven
Olinka pisze:mircea pisze:Czeka go jeszcze walka z robalami, no i ta łapka taka dziwna
A wiesz, że jak ta łapka wyschła to się okazało, że jest najzupełniej normalna. On chyba wlazł do miski, namoczył ją i tak dziwnie nosił. Dziś sucha łapka została obejrzana i jest najzwyklejsza łapką na świecie.
![]()
dorcia44 pisze:Maciuś kciuki za zdrówko i za twoją pańcie
mircea pisze:dorcia44 pisze:Maciuś kciuki za zdrówko i za twoją pańcie
Sęk w tym, że Macius pańci jeszcze nie ma![]()
no, chyba, że o czymś nie wiem
Kid pisze:Beliowen, to u kotów można stosować gencjanę? Dobrze wiedzieć.
A jeśli chodzi o maści to poleciła nam Atecortin wetka i spisał sie dobrze. Ale może masz rację. Może lepiej gencjaną.
Olinka pisze:A dziś pewna miła pani pracująca na mojej uczelni, przyszła do mnie i powiedziała, że wiele osób przejęło się tam losem tego kociaka (akurat...) i postanowili kupić dla niego karmę.
I kupili - 2 kg. suchego kitekata.
![]()
![]()
![]()
Bardzo się ucieszyłam.
Dla dziczków jak znalazł.
Mały czuje się dobrze.
Zaczyna się nudzić w tej łazience.
kota7 pisze:A pracownicy super, naprawdę rzadko można takich spotkaćMasz szczęście, że z takimi pracujesz, u mnie jest żenada
Olinka pisze:Mały gerberkuje.
Najbardziej lubi gerberka lekko rozrzedzonego ciepłą wodą i podawanego ze strzykawki. Z jedzeniem z miski nie radzi sobie dobrze.
Niestety kiedy posmakował gerberka to Convalescence, dotąd pyszne, stało się prawie niejadalne.
Mały cwaniak - mięsożerca.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, puszatek i 188 gości