Przeczytajcie komentarze

Kamila, która się w jednym z nich wypowiada ma wiele nieprzyjemności z powodu zbieżności nazwisk. Jest potwierdzone, że nie jest to Kamila - dziewczyna Wojtka.
Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy
kikiriki pisze: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... l?cookie=1
Przeczytajcie komentarze
Kamila, która się w jednym z nich wypowiada ma wiele nieprzyjemności z powodu zbieżności nazwisk. Jest potwierdzone, że nie jest to Kamila - dziewczyna Wojtka.
kikiriki pisze:Skopiowałam z facebooka :
Kochani ! Chcę was prosić o to żebyście cokolwiek robicie upewniali się czy o TĄ WŁAŚCIWĄ KAMILE L. chodzi !!![/b][/b][/b] [/b]Z powodu zbieżności imienia i nazwiska bardzo ucierpiała dziewczyna Kamila L. z Zabrza ! Jak się domyślacie nie ma teraz łatwego życia i może ją to załamać . Kamila L. dziewczyna Wojciecha L. o którą chodzi nie jest z Zabrza !!! Tylko z Gorlic i studiuje w Krakowie ! Może być też więcej takich dziewczyn o tym samym imieniu i nazwisku i oby ich życie nie zmieniło się teraz w piekło ! Proszę upewniajcie się czy to na pewno ta Kamila ! Pozdrawiam! Zachęcam do przeczytania pierwszego komentarza pod artykułem z Dziennika Zachodniego !
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... ,id,t.html
bluerat pisze:Czy mogę prosić na pw nr telefonu z jakiego/jakich dzwoni? Bo ogłaszam Erysia i dzwonią różni ludzie.
phoenix6 pisze:Zabrze już otrzymało etykietkę "tu mieszka morderca kotów"Oczywiście najbardziej "oberwie się" osobom o czystych zamiarach, chcących adoptować kota. Ja nie wydam żadnego kota (mam teraz koteczkę) do Zabrza, dopóki nie upewnię się że nie są to "znajomi i krewni" tego gnoja
Użytkownicy przeglądający ten dział: ania0312, CatnipAnia, Google [Bot], Google Adsense [Bot], puszatek, squid i 323 gości