Co sądzicie o karmie Butcher's - mokrej (tacki i puszki) dla kotów (tak, jest też wersja dla kotów, chociaż producent na razie o tym nawet nie wspomniał na swojej stronie

).
Dziś kupiłam w sklepie spożywczym Mokpol na spróbowanie dla moich kotów kilka tacek (po 150g - tacka po 1,69zł).
Są też puszki dla kotów po 400g - 3,50 zł
Skład z tacki (z puszek wydaje się być podobny) z łososiem (są też z królikiem, kurczakiem, wołowiną, owocami morza chyba i jakieś inne rybne):
Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (44%), ryba i produkty pochodzenia rybnego (8% z czego łosoś 100%), oleje i tłuszcze (1,1% oleju z łososia), minerały.
Przygotowano z naturalnych składników min. 99%
DODATKI (/kg): odżywcze: tauryna 543mg. Witaminy: Wit. A 1000 IU, wit. D3 200 IU. Elementy śladowe: monohydrat siarczanu cynku 69mg, bezwodny jodan wapnia 0,16mg, bezwodny selenian sodu 0,33mg. Dodatki sensoryczne: Barwniki. Dodatki technologiczne: Konserwanty i emulgatory: Azotan sodu 6mg, Guma kasja 5g.
Analiza składu: białko 9%, włókno surowe: 0,3%, tłuszcz 6%, popiół surowy 2,5%, wilgotność 82%.
Opinia kotów: całkiem smaczne
Jako dodatek (raz na kilka dni) do dobrej suchej karmy (TOTW) się nadaje?
Strona producenta:
http://www.butcherspetcare.pl/