Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy
ilgatto pisze:Miraclle, jeśli dobrze zerknęłam, to zwykła paczka do 1 kg kosztuje 9,50. Tak więc 13.50:2=6.50 za miseczkę. czy to tanio za miseczkę?
ilgatto pisze:Miraclle, jeśli dobrze zerknęłam, to zwykła paczka do 1 kg kosztuje 9,50. Tak więc 13.50:2=6.50 za miseczkę. czy to tanio za miseczkę?
ilgatto pisze:Ciociu bierz![]()
Idziemy się przywitać
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 135 gości