Femka pisze:Zastęp Bojów z prawej flanki ciska czydzieści dwa pociski z prawej flanki


Femka pisze:ja się już poczułam właścicielką kalendarza i właśnie zaczęłam robić oszałamiającą karierę
MariaD pisze:Femka pisze:ja się już poczułam właścicielką kalendarza i właśnie zaczęłam robić oszałamiającą karierę
No proszę, kalendarze działające na odległość. A co będzie jak dostaniesz je do rąk? 10% z zysku proszę na moje konto.
Femka pisze:MariaD pisze:Femka pisze:ja się już poczułam właścicielką kalendarza i właśnie zaczęłam robić oszałamiającą karierę
No proszę, kalendarze działające na odległość. A co będzie jak dostaniesz je do rąk? 10% z zysku proszę na moje konto.
boszszsz, a dzie bezinteresowna radość z sukcesu bliźniego?![]()
MariaD pisze:Ale jak się będę cieszyć z Twojego sukcesu siedząc pod palmą z drinkiem w jakimś ciepłym kraju.No odlot normalnie.
Femka pisze:MariaD pisze:Ale jak się będę cieszyć z Twojego sukcesu siedząc pod palmą z drinkiem w jakimś ciepłym kraju.No odlot normalnie.
za 10% mojego dochodu?![]()
Czy Ty myślisz, że ja mam hurtownię marihuany?![]()
sama bym chciała pod tymi palmami posiedzieć
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 22 gości