
Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy
Na pewno wkrótce szczepienie. A we właściwym czasie strata jajekitaka pisze:Jajka, jajka i po jajkachnie wiem młody co go czeka przyszłościowo.
piotr568 pisze:Aż żal obcinać takie piękne jajeczka![]()
annskr pisze:Dzięki za zaproszenie![]()
Cytat z ww linku
Oprócz tego zaproponujemy tak jak poprzednim razem:
porady w zakresie opieki nad zwierzakami domowymi udzielane przez naszą fundacyjną panią technik weterynarii
rozmowy na temat konieczności sterylizacji psów i kotów zarówno bezdomnych jak i tych w domach przybliżenie realiów schroniska dla zwierząt, które niektórym roi się jako hotel, w którym zwierzaki w spokoju czekają na nowych opiekunów
multimedialną prezentację „łabądków” czyli jak z kocich bied wyrastają piękne puchate stworzenia
prezentację kotów przebywających w Domach tymczasowych i schronisku, które czekają na domy i wiele innych tematów dotyczących zwierząt.
A nic o wolnożyjących, opiece nad nimi, sterylizacji, talonach miejskich....
Może wartoby to dołożyć - przecież potomstwo wolnozyjących "zasila" i tak przeładowane schronisko....
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości