Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy
hanunia2008 pisze:JEST POLSKIE MLEKO; BARDZO DOBRZE NOTOWANE! A CENA WIELO WIELOKROTNIE NIŻSZA!
W FABRYCE KOSZTUJE PONIZEJ 2 PLN ZA 200ML
POZDR
gosiaa pisze:Podobno dobrym pomysłem jest owinięcie takiej budki streczem, dobrze chroni przed wiatrem, zimnem i jest odporny na mróz.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bells, Google [Bot], isiaja, nfd, puszatek i 45 gości