aga-zgaga pisze:a ze sie tak spytam: ile was to kosztuje miesiecznie?
a ja sie nawet chyba nie przyznam.
oj,zaczęłam liczyć to mi się włos na głowie zjeżył...
na tydzień samo mokre żarcie-bez suchego,bez kuwet i wetów wyszło 3oo zł,no to dalej przestałam liczyć...