KONIEC Księgarnia na Kasę Kastracyjną

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto wrz 07, 2010 19:41 KONIEC Księgarnia na Kasę Kastracyjną

Że kastrować trzeba każdy wie, więc nie będą się rozpisywać ;)
Jakby ktoś jeszcze cudem jakimś przeoczył, to wątek Kasy Kastracyjnej jest tu:
viewtopic.php?f=1&t=108023&start=0


Koszt wysyłki 4zł pokrywa kupujący.
Można łączyć z przedmiotami z poniższych aukcji - koszt jest zawsze 4zł :)
Dzwoneczki viewtopic.php?f=20&t=116026
Mysz bezprzewodowa viewtopic.php?f=20&t=116023
Kolczyki viewtopic.php?f=20&t=116875

Licytacja tydzień od pierwszej oferty, czyli Wtorek, 14 września 20:14 (czasu forumowego).


1. Latifa
"Ukradziona twarz"

wywoławcza 8zł
:arrow: maueczarne 8zł
:arrow: XAgaX 10zł
:arrow: maueczarne 12zł
:arrow: kameo 16zł
:arrow: maueczarne 18zł
:arrow: kameo 19zł
:arrow: maueczarne 20zł
:arrow: kameo 21zł
:arrow: maueczarne 22zł
Obrazek
Ukradziona twarz to wstrząsający pamiętnik młodej kobiety, mieszkanki Afganistanu, która wraz z rodziną uciekła z kraju krótko przed pamiętnymi wydarzeniami z 11 września 2001 roku. To chwytająca za serce relacja z życia pod rządami talibów widzianego oczami młodziutkiej niewinnej dziewczyny.
26 września 1996 roku, w dniu wkroczenia talibów do kabulu, Lalifa miała szesnaście lat i głowę pełną marzeń. Pragnęła jak najszybciej dorosnąć i zostać dziennikarką. Pomimo iż w Afganistanie od 17 lat szalała wojna, Latifa czuła się szczęśliwa i zadowolona z życia. Tego dnia szkoły zostały zamknięte, a kobiety pozbawione prawa do pracy, upokorzone, zmuszone do noszenia czadri, do życia w zamknięciu i nędzy. Latifa nie poddała się potwornemu reżimowi. Ryzykując życiem, zorganizowała tajną szkołę dla młodych dziewcząt. Nauczanie innych przywróciło jej sens życia, nadzieję na lepsze jutro, uzbroiło w determinację do walki o wolność i godność afgańskich kobiet.


2. Monika Szwaja
"Zapiski stanu poważnego"

wywoławcza 8zł
:arrow: maueczarne 8zł
Obrazek
Wiktoria - reporterka telewizyjna około trzydziestki, niespodzianie, tuż przed wyjazdem na zdjęcia, dowiaduje się, że zostanie mamusią. Mamusią - proszę bardzo, tylko gdzie jest tatuś do kompletu? Na reporterskim horyzoncie pojawia się wprawdzie ktoś, kto by się nadał, ale niestety - ma on pewne felery, które niestety uniemożliwiają wydanie się za niego i tzw. "szczęśliwy happy end". Poza tym co zrobić z tą koszmarną, stresującą, wyczerpującą, ukochaną pracą? Doprawdy, dziecko takiej matki musi wykazać niezłą siłę charakteru, żeby urodzić się w przepisowym terminie.


3. Elizabeth Gilbert
"Jedz, módl się, kochaj"

twarda oprawa
wywoławcza 20zł
:arrow: marcjannakape 20zł
Obrazek
Nim osiągnęła trzydziestkę, Elizabeth Gilbert miała wszystko, o czym powinna marzyć nowoczesna, wykształcona, ambitna Amerykanka - męża, dom za miastem, dobrą pracę. Mimo to nie była kobietą ani szczęśliwą, ani spełnioną. Nękał ją niepokój, smutek i rozterki. Przeszła przez wyczerpujący rozwód i popadła w ciężką depresję, przeżyła nieszczęśliwą miłość i całkowicie odrzuciła wszystko, czym, jak jej się zdawało, miała być.
Jedz, módl się, kochaj mówi o tym, co może się zdarzyć, kiedy bierzemy odpowiedzialność za nasze własne zadowolenie z życia. Mówi również o przygodach, jakie mogą się przydarzyć kobiecie, która nie chce już dłużej starać się powielać utartych wyobrażeń. Jest to opowieść, która poruszy każdego, kto kiedykolwiek obudził się rano z nieodpartym pragnieniem zmian.


4. Waris Dirie
"Kwiat pustyni"

wywoławcza 8zł
:arrow: XAgaX 10zł
:arrow: marcjannakape 11zł
Obrazek
W wieku 5 lat przeżyła katusze obrzezania, jako 13-latka, bez środków do życia, uciekła z ojczystej Somalii, dziś - top modelka Waris Dirie walczy otwarcie przeciwko seksualnemu okaleczaniu kobiet.
Książki opowiada o tym, ile musiała wycierpieć, zanim dostała się na szczyty.
Historia ta poruszyła serca milionów ludzi na całym świecie. Autobiograficzna powieść Waris Dirie (o tym samym tytule) jest zapisem niezwykłej metamorfozy afrykańskiej dziewczynki wychowanej na pustyni w nowojorską topmodelkę. Książka sprzedała się na całym świecie w rekordowym nakładzie 11. milionów egzemplarzy, szybko uzyskując status bestsellera.


5. Colum McCann
"Ta strona jasności"

wywoławcza 10zł
:arrow: ryb-ka 10zł
Obrazek
Historia kilku pokoleń nowojorskiej rodziny, której towarzyszymy przez niemal caly wiek dwudziesty, stała się dla Columa McCanna kanwą ważnej, wielowarstwowej, przykuwającej uwagę opowieści o różnych odcieniach wolności, miłości i przyjaźni.
Jego bohaterowie narażają życie w podziemnych tunelach i na szczytach drapaczy chmur, wciąż balansują pomiędzy wewnętrznymi sferami jasności i mroku. Bezdomność, choroba, odmienność rasowa i kulturowa to w powieści nie tylko metafory ludzkiej egzystencji, ale też przejmujący realizm mistrzowsko opisanej codzienności. Ta strona jasności to również fascynujący, niezapomniany portret Nowego Jorku.

6. Monika Szwaja
"Dom na klifie"

wywoławcza 10zł
Obrazek
W typowych romansach zawsze jest tak: Ona spotyka Jego (lub On Ją), potem się zakochują, potem coś im przeszkadza w tej miłości, ale w końcu przeszkody znikają, odbywa się wesele i powieść kończy się informacją "żyli długo i szczęśliwie".
W "Domu na klifie" zawarcie małżeństwa jest potrzebne ze względów praktycznych: młoda kobieta, która siedem lat pracuje w kiepskim domu dziecka i ma świadomość, że są to lata stracone, chce założyć własny, rodzinny dom dziecka, ale musi do tego mieć rodzinę, czyli przynajmniej męża. Kandydatem staje się sympatyczny prawie-czterdziestolatek, który do tej pory nie uprawiał jednego zawodu dłużej niż trzy lata (skończył psychologię, ale szybko go znudziła, poznał tajniki nawigacji, więc bywał zawodowym żeglarzem, ale również pracownikiem wysokościowym, sezonowym zbieraczem winogron, ratownikiem górskim, a poznajemy go jako dziennikarza informacyjnego telewizji). Środowisko, w którym obraca się Zosia, jest z drobnymi wyjątkami) mało zachęcające: skrzywdzone przez los dzieci i ich patologiczni rodzice oraz nieciekawy personel źle prowadzonej państwowej placówki. Adam przeciwnie, obraca się w kręgach ludzi miłych i obdarzonych fantazją, no i takich, którzy odnieśli w życiu sukces. Czy jest coś, co może połączyć tych dwoje? Czy małżeństwo zawarte dla konkretnego celu, jak spółka handlowa, ma jakiś sens? Czy rodzinny dom dziecka powstanie... i czy ma szanse przetrwać? Bohaterowie "Domu na klifie" są fikcyjni, wydarzenia również, jednak powieść jest do pewnego stopnia osadzona w realiach - znane są (niestety) takie państwowe domy dziecka, znane (na szczęście) rodzinne domy założone przez wspaniałych ludzi, istnieje środowisko miłośników pieśni spod wielkich żagli i krakowskie Szanty, istnieje też miejsce, w którym stoi powieściowy dom - na urwistym brzegu, na wyspie Wolin.


7. Wiktoria Zender
"Strefa Cienia. Trzy lata z psychopatą - historia prawdziwa"

wywoławcza 15zł
:arrow: Wełna 15zł
:arrow: kameo 16zł
:arrow: marcjannakape 17zł
:arrow: Chiara 25zł
Obrazek
"Strefa cienia. Trzy lata z psychopatą - historia prawdziwa" to debiut prozatorski Wiktorii Zender. Pod tym pseudonimem kryje się jedna z wielu ofiar nadal ściąganego listami gończymi Eugeniusza G., przez polską prasę porównywanego do Kalibabki lub Hannibala Lectera. Autorka była przez kilka lat z nim związana, a gdy zdecydowała się na rozstanie, on bestialsko ją okaleczył. Teraz, po ponad dziesięciu latach postanowiła przerwać milczenie i opowiedzieć o tym, co ją spotkało.
W tej książce opisałam trzy lata mojego życia. Trzy dramatyczne lata, których zwieńczeniem stała się tragiczna zbrodnia. Każde słowo jest prawdziwe. Moje myśli, uczucia, a także historia, którą przeżyłam. Pewnie wielu czytelnikom wyda się wręcz niemożliwe, aby jedna młoda kobieta była w stanie tyle znieść i żyć dalej. Ja żyję mimo wszystko, mimo cierpienia, upokorzenia i kalectwa. [...]
Książka ta jest wynikiem kilkuletniej autoterapii, której sama poddałam się po wypadku. Czułam, że muszę to zrobić, że to będzie koniec przeszłości i początek przyszłości. W sumie przez pięć lat dzień po dniu, nawet po pięć, osiem godzin dziennie opisywałam z aptekarską dokładnością całą historię. [...] Dziesięć grubych zeszytów, ponad 1000 stron rękopisu - to moje porządki w życiu, taka forma oczyszczenia. [...]
W trakcie pisania byłam cały czas poddawana intensywnemu leczeniu. Przeszłam ponad 80 operacji i zabiegów. Dla wielu to, czego doświadczyłam, może kojarzyć się z dramatem, po którym nie można się podnieść. Pewnie wielu czytelników po przeczytaniu ostatniej strony pomyśli, że to niemożliwe, że żyję, a jeszcze bardziej niemożliwe, że mogę się tym życiem cieszyć. Ale przecież nie ułomność fizyczna jest prawdziwym nieszczęściem i życiowym dramatem, lecz udręczenie psychiczne, zniewolenie i brak nadziei.


8. Vince Flynn
"Podział władzy"

wywoławcza - 4zł
Obrazek
"Izrael odkrywa, że Saddam Husajn już wkrótce może dysponować bronią atomową, i chce zrobić wszystko, aby do tego nie doszło. Kiedy sytuacja na Bliskim Wschodzie zaognia się, prezydent USA postanawia działać.
Jego tajną bronią jest agent antyterrorystyczny CIA Mitch Rapp. Jednak Tel Awiw dał Stanom Zjednoczonym tylko dwa tygodnie na rozwiązanie problemu, grożąc, że potem sam podejmie niezbędne działania. W obliczu groźby wybuchu III wojny światowej Rapp zmaga się z czasem i z przeciwnościami losu - tak na mrocznych uliczkach Bagdadu, jak i w przeżartych korupcją waszyngtońskich korytarzach - walcząc bezpardonowo ze wszystkimi, którzy chcą mu przeszkodzić."

9. Katarzyna Bonda (przez lata pracowała jako dziennikarka sądowa, co pomogło jej zbudować realia powieści)
"Sprawa Niny Frank"
wywoławcza - 10zł
:arrow: maueczarne 10zł
:arrow: Chiara 15zł
Obrazek
"Pierwsza na polskim rynku powieść kryminalna, której bohaterem jest tzw. profiler, czyli psycholog wykonujący portrety psychologiczne nieznanych sprawców. Akcja powieści rozgrywa się w dwóch światach: jeden to sielska miejscowość przygraniczna - Mielnik nad Bugiem, gdzie do tej pory nie działo się nic oprócz lokalnych skandali, a życie płynęło leniwie, drugi - to high life stolicy, w którym żyje najpopularniejsza aktorka polskich seriali - Nina Frank. "


10. Dekady - Biblioteka Gazety Wyborczej 1945 - 1954
wywoławcza - 8zł
:arrow: ryb-ka 8zł
Obrazek
“Dekady. 1945-1954” to pierwszy tom cyklu sześciu książek, opisujących historię Polski po II wojnie światowej. Całość wydała Biblioteka “Gazety Wyborczej” wspólnie z wydawnictwem “Imbir” w 2006 r. Pierwszy tom napisali wspólnie Piotr Lipiński i historyk Piotr M. Majewski. Zajęli się pierwszą powojenną dekadą (“Po latach jednak bilans zysków i strat wypada korzystnie - komuniści odeszli, pozostał odbudowany kraj. Dzięki ludziom właśnie, wszystkim Polakom, którzy chcieli żyć normalnie”)."


11. Clive S. Lewis
"Listy starego diabła do młodego"

książka chrześcijańska
wywoławcza 5zł
:arrow: marcjannakape 5zł
:arrow: Chiara 10zł
Obrazek
W Listach starego diabła do młodego "piekielna ekscelencja", podsekretarz stanu w piekle, wymienia urzędowe listy ze swoim podwładnym, bratankiem, młodszym diabłem, który ma okazać swoje zdolności w służbie kusicielskiej. Za tym humorem, dowcipem, elegancją, za tą dociekliwością i przewrotnością kryją się ważne przesłania i pytania. Najważniejsze z nich to pytanie o rolę i miejsce zła w świecie stworzonym przez Boga.


12. Ks. dr Herbert Madinger
"Z myślą o Tobie. Aforyzmy chrześcijańskie"

wywoławcza 5zł


13. "Stworzeni do miłości. Jana Pawła II rozmowy z młodymi"
wywoławcza 5zł


14. W. Backus, M. Chapian
"Dlaczego robię to, czego nie chcę?"

książka chrześcijańska
wywoławcza 8zł
Obrazek
W książce tej znajdziesz praktyczne sposoby radzenia sobie z problemami życia. W prostych, zrozumiałych słowach autorzy pokazują, jak rozpoznać swoje błędne przekonania, wykorzenić je i zastąpić prawdą. Książka pomoże ci w rozwiązaniu następujących problemów: poczucie zniewolenia, brak zadowolenia, chciwość, lenistwo, depresja, niewierność


Naklejki tuningowe z kotami.
Naklejki można nakleić na każdą gładką powierzchnię - motocykl, samochód, skuter, szafkę czy lustro.
Folia jest odporna na warunki atmosferyczne. Naklejki wykonane są techniką ploterową,
z folii samoprzylepnej renomowanych producentów.
Rozmiar naklejek to 15cm. Kolor czarny, na zdjęciu są widoczne z "lewej" strony.
Cena za 1 szt: kup teraz - 5 zł

15. 2 sztuki
Obrazek

16. 1 sztuka
Obrazek

17. 2 sztuki
Obrazek
Ostatnio edytowano Wto wrz 14, 2010 20:50 przez feryenne, łącznie edytowano 11 razy
Porównywarka cen karmy dla kotów i psów https://felicana.pl/

feryenne

 
Posty: 651
Od: Nie sty 25, 2009 13:01
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto wrz 07, 2010 20:14 Re: Księgarnia na Kasę Kastracyjną

To ja rozpocznę. Poproszę 1, 2 i 9 za wywoławczą :)

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto wrz 07, 2010 21:52 Re: Księgarnia na Kasę Kastracyjną

Dla mnie nr 5 i nr 10 za wywoławczą :)
Obrazek

ryb-ka

 
Posty: 1562
Od: Pon wrz 04, 2006 12:30
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Wto wrz 07, 2010 22:04 Re: Księgarnia na Kasę Kastracyjną

Dzięki :dance:
Porównywarka cen karmy dla kotów i psów https://felicana.pl/

feryenne

 
Posty: 651
Od: Nie sty 25, 2009 13:01
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto wrz 07, 2010 22:41 Re: Księgarnia na Kasę Kastracyjną

nr 1 i 4 za 10 zł poproszę :)
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Śro wrz 08, 2010 6:37 Re: Księgarnia na Kasę Kastracyjną

7 :arrow: wywołuję :ok:

Wełna

 
Posty: 2768
Od: Pon lip 19, 2004 14:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 08, 2010 8:53 Re: Księgarnia na Kasę Kastracyjną

O, wreszcie jakaś bitwa :D
Porównywarka cen karmy dla kotów i psów https://felicana.pl/

feryenne

 
Posty: 651
Od: Nie sty 25, 2009 13:01
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro wrz 08, 2010 11:56 Re: Księgarnia na Kasę Kastracyjną

1 za 12zł :twisted:

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro wrz 08, 2010 12:10 Re: Księgarnia na Kasę Kastracyjną

1 i 7 po 16zl
Obrazek
Obrazek

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

Post » Śro wrz 08, 2010 12:10 Re: Księgarnia na Kasę Kastracyjną

Sie robi gorrąco :D
Porównywarka cen karmy dla kotów i psów https://felicana.pl/

feryenne

 
Posty: 651
Od: Nie sty 25, 2009 13:01
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro wrz 08, 2010 13:00 Re: Księgarnia na Kasę Kastracyjną

1 za 18 :twisted:

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro wrz 08, 2010 13:48 Re: Księgarnia na Kasę Kastracyjną

maueczarne pisze:1 za 18 :twisted:


za 19 for me :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

Post » Śro wrz 08, 2010 13:52 Re: Księgarnia na Kasę Kastracyjną

20 za 1 8)

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro wrz 08, 2010 13:55 Re: Księgarnia na Kasę Kastracyjną

do widzenia :twisted:

20 polskich zlotych daje
Obrazek
Obrazek

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

Post » Śro wrz 08, 2010 14:47 Re: Księgarnia na Kasę Kastracyjną

To ja poproszę:
3 za 20zł (wywoławcza)
4 za 11zł
7 za 17zł
11 za 5zł (wywoławcza)
Obrazek

marcjannakape

 
Posty: 6643
Od: Pon cze 18, 2007 9:26
Lokalizacja: i znów Wrocław

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości