"Obykotelki, Obykotele,
W obliczu panoszącego się wroga - kociej bezdomności - nie chcemy i nie możemy pozostać obojętni. Nasi przyjaciele - Kotowie - nie mogą zostać bez naszej pomocy. Nie chcemy i nie możemy bezczynnie przyglądać się ich ciężkiemu losowi. Dlatego podjęliśmy łatwą decyzję - WOJNA! Wojna z bezdomnością wszędzie tam, gdzie będziemy w stanie walczyć. Podjęliśmy decyzję łatwą, bo naszym zdaniem nie ma alternatywy. Trzeba sterylizować!
Zdajemy sobie sprawę, że ta wojna może trwać długo, a stuprocentowe zwycięstwo może nie nadejść. Jesteśmy jednak pewni, że istotom, które człowiek oswoił i które ludzie krzywdzą, musimy nieść pomoc także w ten sposób - sterylizując, by maksymalnie ograniczać skalę nieszczęść i zwiększać szanse na przetrwanie.
Rozkazem mobilizacyjnym dla działających Pod Jednym Dachem armii Kraków i Bielsko-Biała z dniem 18 czerwca 2010 r. rozpoczęliśmy od miesięcy planowane przedsięwzięcie pod kryptonimem
OPERACJA ZABIEG
Zwracamy się do Was - przyłączcie się do Zjednoczonych Pod Jednym Dachem Sił Zabiegowych. Naszym celem jest nieprzerwane sterylizowanie kotów, szczególnie bezdomnych i wolnożyjących na terenie całego kraju.
Co Ty możesz zrobić dla OPERACJI ZABIEG?
Zaciągnąć się!Jeśli wiesz, że w Twojej okolicy żyją bezdomne koty sprawdź, czy są wysterylizowane. Jeśli nie, dowiedz się, gdzie można jest wysterylizować, jaki byłby koszt zabiegu. Przemyśl, gdzie kot będzie dochodził do siebie po operacji, upewnij się, że lecznica jest godna zaufania. Skontaktuj się z nami: info@podjednymdachem.org
Obłożyć się Dobrowolnym Podatkiem Wojennym! Każda wojna to wydatki. Nie ma szans, byśmy podołali działaniom wojennym bez finansowego wsparcia. Nie zmarnujemy ani złotówki. To jedyny podatek w Polsce, który naprawdę warto płacić!:) Koszty poszczególnych operacji będą jawne, podobnie jak całe rozliczenie budżetu wojennego.
Fundacja na Rzecz Ochrony Zwierząt POD JEDNYM DACHEM
Konto: 29 1050 1445 1000 0090 3004 7683 (ING Bank Śląski S.A.)
Powiedzieć o OPERACJI ZABIEG innym! Potrzebujemy też dobrego słowa, reklamy, informacji. Powiedz o OPERACJI ZABIEG innym, podaj im link do tego wątku, zachęć do poparcia OPERACJI. Informacja to potężna broń! Użyj jej w dobrej sprawie!"
Licytacja kończy się 30 sierpnia o godzinie 10:00 rano!
Dodatkowo kupujący ponosi koszty przesyłki pocztą polską przesyłką listową poleconą ekonomiczną lub priorytetową, w zależności od preferencji kupującego, możliwy jest odbiór osobisty w Krakowie.
Lancet to broń, za pomocą której skutecznie walczymy z bezdomnością.
Lancet to jednostka umowna, służy do przeliczania wpływów na Operację Zabieg.
1 lancet = 10 zł.
Zebrany podatek to 0 lancetów
Kup Teraz za 5zł, czyli 1/2 lancetów
Rzeczy są używane ale nie są zniczone.
1. Bluzka jedwabna
rozmiar S:
szerokość pod pachami 48cm
szerokość w pasie/biodrach 51/54cm
długość 69cm
długość od pachy 49cm

Kup Teraz za 5zł, czyli 1/2 lancetów
2. Spodnie długie - lniane - z podszewką na pupie
kolor spodni taki jak na 2 zdjęciu
rozmiar 10:
szerokość w pasie/biodrach 40/56cm
długość 108cm
długość od pachwiny 72cm


Kup Teraz za 5zł, czyli 1/2 lancetów
3. Spódnica - bawełniana
rozmiar 12:
szerokość w pasie 44cm
długość 82cm

Kup Teraz za 5zł, czyli 1/2 lancetów
4. Sweter z golfem - jedwabny
rozmiar :
szerokość pod pachami 51cm
szerokość w pasie/biodrach 47/47cm
długość 62cm
długość od pachy 46cm
długość rękawa od pachy 39cm

Kup Teraz za 5zł, czyli 1/2 lancetów
5. Sweter - jedwab
rozmiar :
szerokość pod pachami 52cm
szerokość w pasie/biodrach 48/48cm
długość 60cm
długość od pachy 37cm
długość rękawa od pachy 39cm

Kup Teraz za 5zł, czyli 1/2 lancetów
6. Sukienka - bawełna
Jest na tej sukience plamka malutka co pokazuję na 2 zdjęciu, ja nie prałam tej sukienki i nie wiem czy zejdzie plamka, ale jest już ona wyprana.
rozmiar M:
szerokość pod pachami 61cm
szerokość w pasie/biodrach 54/54cm
długość 96cm
długość od pachy 72cm


Kup Teraz za 5zł, czyli 1/2 lancetów
7. Koszulka - bawełniana
rozmiar L:
szerokość pod pachami 58cm
szerokość w pasie/biodrach 58/58cm
długość 70cm
długość od pachy 44cm

Kup Teraz za 5zł, czyli 1/2 lancetów
8. Sweter - 52% jedwab, 25% nylon, 23% wiskoza.
rozmiar 42/44:
szerokość pod pachami 50cm
szerokość w pasie/biodrach 42/49cm
długość 64cm
długość od pachy 43cm
długość rękawa od pachy 52,5cm

Kup Teraz za 5zł, czyli 1/2 lancetów
9. Bluzka - jedwab
Guziki są z tyłu. Kolor taki ja na 1 zdjęciu.
rozmiar 12:
szerokość pod pachami 51cm
szerokość w pasie/biodrach 45/49cm
długość 59cm
długość od pachy 30cm


Kup Teraz za 5zł, czyli 1/2 lancetów
10. Bluzka - lniana
rozmiar:
szerokość pod pachami 53cm
szerokość w pasie/biodrach 50/50cm
długość 61cm
długość od pachy 31,5cm

Kup Teraz za 5zł, czyli 1/2 lancetów
ZAPRASZAMY


