Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy
sasza925 pisze:Witam
Piszę w tym temacie, gdyż wczoraj w nocy znalazłam kotkę bardzo podobną do tych na zdjeciach z pierwszej strony, tylko całą czarną, ma pare miesiecy. Nie moglam zostawic jej w parku, podchodzila do ludzi i psow, jest oswojona, zdrowa ale chuda, balam się ze ktos jej zrobi krzywdę, zresztą zachowywala sie tak jakby szukala ratunku..(a na pewno jedzenia), jest bardzo przymilna i towarzyska, na pewno byla domowa
U mnie nie moze zostac, w ogole nie powinno jej tu być, moze macie nadwyżkę chcących zaadoptowac kotki z tego wątku, jesli nie to przepraszam, nie mam moliwosci przeczytac calego wątku, szukam wszędzie ratunku.
Kotka jest w Warszawie
alla7 pisze:Nie miałam na myśli całkowitego odpuszczenia karmienia w nocy. Chodzi mi tylko o to, czy jeżeli śpią a minęło 2 godzinki, to je budzić. Malucha to pewnie tak, bo jest malutki no i mniej je.
Maluch dostał imię Tadzio(bo Tadek niejadek)
Małe sierotki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości