



To jeszcze fota bliźniaków na dobranoc:

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy
anna57 pisze:
Biednie mieszka![]()
Może jakąś budkę mu tam sprawić, co![]()
Co prawda idzie wiosna, ale zawsze własny kąt![]()
Trzeba pomyśleć nad tym.
Trzeba by złapać, wykastrować/.wysterylizowac...
Pomyślimy nad biedakiem z wiosną
aga9955 pisze:Filo ja mam budke styropianowa po Janie. Calkiem nowa, zrobiona w tym sezonie. Jak masz ochote to podjedz i zapakuje Ci do auta. Wystarczy mu ja wylozyc starymi scinkami polaru albo trawa dla krolika. To mocno izoluje.
filo pisze:aga9955 pisze:Filo ja mam budke styropianowa po Janie. Calkiem nowa, zrobiona w tym sezonie. Jak masz ochote to podjedz i zapakuje Ci do auta. Wystarczy mu ja wylozyc starymi scinkami polaru albo trawa dla krolika. To mocno izoluje.
Z okazji Dnia Kota dostałam zgodę na wstawienie budki. Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi się dokopać do wejścia szopy. Aga, daj na PW namiary i kiedy można do Ciebie przyjechać.
koconek pisze:Dziewczyny Wy macie talent, może znajdziecie domki dla moich posterylkowców Polutki i Tiramisu ????
Użytkownicy przeglądający ten dział: Manuelowa i 141 gości