
Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy
agul-la pisze:ee tam, na dobrą sprawę nie mamy dziewczyn i skończy się tym, że się uchlejemy mlekiem, a rano będą nas łebki napie....![]()
agul-la pisze:najgorzej będzie jak to duże w nocy przeczytają i nam szlaban dadzą
shira3 pisze:Chłopaki...jak by wam to powiedzieć...moja laska się skądś dowiedziała i...no, krótko mówiąc mam szlaban![]()
No sorrry...mała...łapki całuję....wybaczysz? :?kotka doroty pisze:shira3 pisze:Chłopaki...jak by wam to powiedzieć...moja laska się skądś dowiedziała i...no, krótko mówiąc mam szlaban![]()
Dowiedziałam się,od obcych nie od CiebieJakbyś zapytał czy możesz się kumplami spotkać o bym Cie puściła a takSZLABAN
![]()
Miałka![]()
mściwa bestia ....charrrakterek, że mruuuu .... :evil:agul-la pisze:twojej lasce to ja powiedziałam za to, że mnie rozrywkową nazwałeś, a ja przecież się ustatkowałam już![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Fatka i 90 gości