Witam drogie panie. Nadrobiłam zaległości forumowe i oczom nie wierzę.
Dziewczyny jakie te wasze koty są już duże, naprawdę
Wy już nie możecie im robić kinderbali tylko regularne dyskoteki. Agul-la Klusia to piękna brunetka, która ma magiczne oczy, a Rychu to będzie naprawdę duży kocur. Ona nawet jak siedzi to ma taką dostojną postawę jak lew. Piękna parka.
Vadee u twoich dzieci widać, że wiosna nadchodzi bo zwiększyła się aktywność. No może oprócz cudownej Rudzinki, która na większości zdjęć śpi albo pod kocykiem albo na kocyku.Zdjęcia piękne a koty przepiękne
Byliśmy u doktora Niziołka - tym razem z Burym, który miał napady dławienia. Przestraszyłam się, ze to coś z sercem. Okazałao się, że serce jest o.k. ale ponieważ Bury jest za gruby tłuszcz uciska mu płuca, które mają mało miejsca na oddychanie. Odchudzić radykalnie go nie można bo jest cukrzykiem. W efekcie Bury tak jak Miluś dwa razy dziennie oprócz insuliny dostaje wziewy rozszerzające płuca. Po tych wziewach staje sie nawet troche bardziej ruchliwy. Czekam aż zrobi sie ciepło i wtedy będę codziennie wyprowadzała Burego na spacery. Może ruch trochę go odchudzi.
Vadee jak Rudzinka z oddychaniem?