Witam wszystkich.
Jestem pragnąca i poszukująca kociaka, As swym wygladem oraz waszymi opisami mnie zauroczył musi być niesamowity. Ja już spać nie mogę
Rozmawiałam dziś z Boo77 i rozumiem że dla Asa każdy chce jaknajlepiej zwłaszcza że trafił nie tam gdzie trzeba.
Chciałabym aby As dzielił się swoim szczęściem razem ze mną ponieważ ja chcę mu to szczeście ofiarować.
Mam nadzieję że ofiaruję nutkę szczęścia nie tylko jednej istotce.
Jesteście niesamowici, że macie tą siłę aby pomagać tym małym istotom jakże to niedocenianych przez ludzi.
Macie niesamowitą siłę i wolę walki o te małe bijące serduszka. Dla mnie jesteście ważniejsi niż jakieś tam Britney czy inne Dody na topie.
Bo dla wielu osób te stworzenia są zdane tylko na siebie, a tak naprawde kot jak i pies są istotami których życie w dużej mierze zalezy właśnie od ludzi.
Jestem z Wami i choc szczęście dać mogę tylko jednemu sercem jestem ze wszystkimi.
