Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy
kasia mierzejewska pisze:Rambo pojechał![]()
A u Anielki zauważyłam przed chwilą brązowawy wyciek![]()
Już nie wiem, co mam jej teraz dawać. Chyba trzeba zmienić antybiotyk. Jak sądzicie? To, co dostawała do tej pory i co mam cały czas w domu, to: gentamycyna, biovacin. Lekarz dał mi receptę na floss coś tam. Może to wykupić?
kasia mierzejewska pisze:hop mała - Ci, co Cię nie chcą, nie wiedzą, co tracą. Niech żałują
kasia mierzejewska pisze:Wiem, że to raczej niemożliwe, ale błagam o jakiś tymczas dla niej. Wiem, że tu wszyscy mają juz koty i też boją się o nie, ale może ktoś ma możliwość przechowania Anielki bez narażania swoich kotów. Nie wiem, duży dom, jakieś oddzielne pomieszczenie - ja takich możliwości nie mam. Moje mieszkanie jest małe i mimo że Anielka trzymana jest w oddzielnym pokoju, Rima złapała kk.
Błagam o jakieś rady, co z tym wszystkim robić. Ja naprawdę nie chcę, żeby moja ukochana kicia zeszła mi przez to wszystko.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 1091 gości