Co z Łapkiem?
Ps. Wszyscy zdali??
Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy
Kaprys2004 pisze:Że też wymyśliście sobie Ursynów na miejsce lecznicy..
Kaprys2004 pisze:Ostatnio (tj. kilka tygodni temu, ten czas tak leci) była mowa o jakimś poszukiwaniu lokalu w Pruszkowie, padła propozycja Wawra (za jakiś czas)..
Pewnie Maciek powinien mieć filie w każdej dzielnicy
jopop pisze:a ja właśnie skończyłam sprawdzać kolokwia. i chyba czas spać, bo od rana konsultacje i wpisy. a w okolicach południa spotkam szefa.
Łapek w kuchni, konsumuje.
Reszta konsumuje w holu, dostały też trawkę, w związku z czym przewiduję bogatą akustycznie noc i ciekawy wizualnie poranek.
Powoli robię się miszczynią podawania tabletek kotom. od kilku dni frajerka nie wycięła mi ani jednego numeru(może nie powinnam zapeszać...)
jopop pisze:Apsa pisze:proszę o kciuki adopcyjne dla Szczupaka!
trzymam!
zirrael pisze:Kaprys2004 pisze:Ostatnio (tj. kilka tygodni temu, ten czas tak leci) była mowa o jakimś poszukiwaniu lokalu w Pruszkowie, padła propozycja Wawra (za jakiś czas)..
Pewnie Maciek powinien mieć filie w każdej dzielnicy
oj dokładnie tak
_kathrin pisze:zirrael pisze:Kaprys2004 pisze:Ostatnio (tj. kilka tygodni temu, ten czas tak leci) była mowa o jakimś poszukiwaniu lokalu w Pruszkowie, padła propozycja Wawra (za jakiś czas)..
Pewnie Maciek powinien mieć filie w każdej dzielnicy
oj dokładnie tak
i z 15 synów co by w tych filiach nam kotki leczyli.
Użytkownicy przeglądający ten dział: DanielGek, muza_51 i 90 gości