cały czas mocno wierzę, że się uda.
Trzymam kciuki.....
Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy
aassiiaa pisze:Z dobrych wiesci Oman i Odyn poszli razem do nowego domku![]()
![]()
ryśka pisze:Nie mogę zasnąć dziś, po raz kolejny. Myślę o tych kociakach, które w tej chwili cierpią u Adrii, bezbronne. Myślę o tym, że to jest po prostu niesprawiedliwe.
Można stawać na rzęsach, poświęcać każdą swoją minutę dla nich, a potem jeden czyjś błąd, pomyłka, przypadek i chuj wie co jeszcze zabiera je bez pytania.
Zastanawiam się ile jeszcze śmierci będziemy musieli unieść, ile jeszcze będziemy w stanie ich unieść. I dlaczego one płacą tak straszną cenę. Bezradność totalna.
EwKo pisze::strach:
O oku chyba w wątku Uschi i tanity czytałam... Stasi ślepince chyba coś podobnego z okiem się stało...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=63671&start=360 - tylko nie wiem, jak to się ma do oka DollyJesli nijak - przepraszam.
Użytkownicy przeglądający ten dział: bartoo i 203 gości