


Fajne ma nóżki?
Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy
Bleki
Bleki to prawdziwy przystojniak i arystokrata. Jest wprost przepiękny - czarna, lśniąca sierść, biała plamka pod bródką, z sylwetki zgrabny, smukły i zwinny. Zachowuje i porusza się jak książę - wcielenie gracji i dostojeństwa. Ma przepiękne, jasne, zielono-żółte oczy.
Wobec ludzi jest przyjacielski i łagodny, uwielbia pieszczoty, często sam się ich domaga. Reaguje na swoje imię i czasem "pogrucha" sobie z opiekunem. Jest bardzo inteligentny, doskonale wie, kiedy coś przeskrobie, i umie w takich chwilach skutecznie "czarować" i udawać niewiniątko.Bywa naprawdę pocieszny. Niektórymi swoimi "pozami" rozśmiesza do łez.
Stracił dom z powodu alergii jednego z byłych opiekunów. Od tego czasu jest bardzo smutny. Źle się czuje w domu tymczasowym, gdzie oprócz niego jest jeszcze kilka innych czworonogów do głaskania. Wobec swoich towarzyszy bywa bardzo dominujący. Najlepiej by trafił do domu bez innych kotów.
Bleki jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, zdrowy, kuwetkowy. Ma 4 lata. Jest bardzo zadbany.
marinella pisze:najnowszy fundacyjny nabytek![]()
mamusia dziczka do kastracji
maluchy do adopcji
Dziś złapane zostały dwie urocze koteczki: Bolek i Damianek. Szylkretka Bolek jest matką czwórki szylkretek z Kórnickiej , natomiast Damianek to mamuśka Marchewy![]()
Kotki obecnie trochę zestresowane, ale Bolek - jak na porządną szylkretę przystało - pozwala się głaskaćDamianek skuliła się i leży w kuwecie
![]()
W przyszłym tygodniu sterylizacja. Co potem - zobaczymy
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości