Katia K. pisze:alessandra pisze:Dziewczyny,przepraszam,nie mam wiecej jajek,a przynajmniej nie moge ich znaleźć, choć faktycznie mogly sie skończyć,bo dostawca urósł i juz nie je jajek niespodzianek
Moge zaoferować ostatnie dwie zabawki z ubrankiem bawelnianym,czyli droższym niż tamte ( 18zl za dwie szt) to wszystko ,co zostalo. Material na pileczki i wklad ( sznurek jutowy) mam,wiec pilki moge dorobić( 7zl za sztukę).
Dla zachety pozwolilam sobie,korzystajac z durnej inteligencja ( jedyny pozytek pozytywny z tego),ozywic zdjecie
https://youtu.be/mt7wBI32-TIA tutaj mir.ki kota na tulinkowym kocyku
https://youtu.be/y78xXiT8z30
Ojej. Kiedyś szukałaś takich jajek do zabawek, Krzysiunio odpowiedział wtedy najbardziej nierytmicznym i niegramatycznym wierszykiem świata. To było
tu. Bagatela - 9 lat temu. Krzysia nie ma lat 6. Tulisia - prawie 6...
A co do AI, to jestem nią coraz bardziej zmęczona, scrollując fejsbuka nie wiadomo, na co się patrzy, czy to prawdziwe zdjęcie/film, czy wygenerowane

Ostatnio porzsdkowalam różne rzeczy ,w tym wiersze Krzysia ,ktore znalazły sie w jednym z moich pamiątkowych junkjournali ,byly to dobre czasy ..
Co do al,nie mam fb ,ale na yt szaleje,straszne jest to,ze wiele osób,wbrew regulaminowi,nie zamieszcza informacji,ze ksiazka jest napisana (!) ,czytana przez al,a malo osob umie rozpoznac,coraz lepsze podruby sa,szczegolnie z glosem..
Nasze pokolenie jeszcze zna literature te prawdziwą,potrafi rozróżnić,zna tytuly ,ktore nie mogly byc napisane np przez A Christie,wie,ze to stworzyl al,ale ..jak to madry ktis powiedział "klamstwo powtarzane iles razy,staje sie prawda" Po nas juz nikt nie pozna,co bylo prawdą..