» Pt lut 18, 2022 12:01
Re: (7).. zycie to skarb a DOM to najlepszy prezent..Miodus
Mioduś znalazł dom u mojej przyjaciółki - znamy się lat 30 chyba, nigdy nie pałała jakąś ogromną miłością do kotów i nigdy się nie przyznała, ze jej córka uwielbia koty i od kilku lat ją prosiła, aby kot z nimi zamieszkał. Ola ma lat 19, wszystkie koleżanki to kociary, sama się dokształca z wiedzy o kotach itp.
Wczoraj go zawiozłam. Ma do dyspozycji 4 osoby. 56 metrów mieszkania i duży balkon. W pokoju Oli go wypuściłyśmy, tam ma swoją bazę, budki na ścianie, karton z miękką poduszką na podłodze i na razie kuwetę pod biurkiem, z której jeszcze jak tam byłam to skorzystał. Docelowo będzie kuweta w łazience.
No to kciuki są potrzebne, aby się chłopak zaaklimatyzował [pełną gębą i wszystkimi łapami i nie odwalił żadnego numeru tfu ftu tfu tfuuuuu!!!