Co tam panie w weterynarii- PIERWSZA POMOC U KOTA

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 02, 2020 21:41 Re: Co tam panie w weterynarii- przepis na MIESO z suplement

Przydatny artykuł, najlepiej skopiować i mieć na dysku.
https://cowsierscipiszczy.pl/pierwsza-pomoc-kota/
Obrazek

mziel52

Od: Czw gru 27, 2007 20:51

Post » Nie cze 07, 2020 20:42 Re: Co tam panie w weterynarii- www.felinecrf.org

Feliska97 pisze:
pibon pisze:Zaplanowalam na najblizsze wpisy te tematy, z ktorymi mam doswiadczenie i troszke sie orientuje - CBD/marihuana, i choroby serca.
Nerkowce - to na pewno kolejny "must have" bo niestety tak czesto wystepuja, z tym ze tu sie bede musiala najpierw sama wyedukowac, bo nie mam z tymi chorobami na szczescie doswiadczenia. Zanim cos sie tu nie pojawi w tym temacie mozna sobie poszukac "na juz" w tych linkach podanych na gorze (po angielsku).

Dla opiekunów kotów nerkowych polecam stronę : https://www.felinecrf.org/

Szukalam informacji o wylapywaczach fosforu i na tej stronie znalazlam duzo informacji w jednym miejscu, uporzadkowanych.
Tak wiec odszczekuje co napisalam o tej stronie wczesniej Felisko97 i dziekuje za link!
Mimo, ze autorka nie jest wetem to jednak zajmuje sie tematem przewleklej niewydolnosci nerek od 20 lat i naprawde zgromadzila tam duzo informacji starannie je grupujac.
(Księga Koheleta 3/19)

pibon

Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Nie cze 07, 2020 22:47 Re: Co tam panie w weterynarii- PIERWSZA POMOC U KOTA

Rewelacyjny materiał. Świetny, w dodatku napisany ręką praktyka. Super, że jest dużo odnośników i wszystko na miejscu- karma, kroplówki, leki, suplementy. Dzięki, dzięki.

nina103

Od: Wto lis 19, 2019 23:51

Post » Nie cze 07, 2020 23:03 Re: Co tam panie w weterynarii- PIERWSZA POMOC U KOTA

nina103 pisze:Rewelacyjny materiał. Świetny, w dodatku napisany ręką praktyka. Super, że jest dużo odnośników i wszystko na miejscu- karma, kroplówki, leki, suplementy. Dzięki, dzięki.

Była już ta strona na forum, ja na nią trafiłam, kiedy mój Kicek 12 lat temu zachorował na nerki. Ale wtedy mniej osób czytało po angielsku.
Obrazek

mziel52

Od: Czw gru 27, 2007 20:51

[poprzednia]