Stomachari, czy wysokość myszy na pewno wynosi 23 cm? Mysza podoba mi się od początku, niestety, jak to 23 cm, to za niskie dla moich kotów. Ale właśnie natknęłam sie na bardzo podobną i tam są podane wymiary 65x33x33 i tak zaswitała nadzieja, że może pomyłka jakaś u Ciebie?
Wsadziłam do środka Myszy centymetr krawiecki. Pomiar nie jest bardzo dokładny, bo nie widzę skali tylko zaznaczam palcem, wyciągam i zerkam, ale Mysz w środku ma między 21 a 23 cm wysokości w najwyższym punkcie.
Bardzo się cieszę, że się podoba Jak wyhaftujesz, możesz wrzucić tu fotkę, jeśli będziesz chciała Oraz zdjęcie fragmentu kolekcji żółwi, również jeśli będziesz chciała, bo jestem bardzo ciekawa
Chyba szybciej odkopię zdjęcia kolekcji (teraz żółwie s większości pochowane, bo niekiedy... przeszkadzały kotom) niż wyhaftuję - bo ostatecznie i tak widać, że to żółw. Dzisiaj Bajka przespała w nim popołudnie czyli super, że zaakceptowany