Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 31, 2018 13:37 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
wełniankowo u Tulinka http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=174914
"Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść " Konfucjusz

alessandra

Od: Pon maja 07, 2007 13:04

Post » Pon gru 31, 2018 22:57 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

alessandra pisze:Przepiękne kociaki :1luvu:
Sylwester to koszmar , potworny koszmar dla zwierzaków i od lat nic się z tym nie robi,barbarzyński kraj jest i będzie, gdzie każdy może strzelać a chińskie badziewie wiedzie prym :(

:1luvu: :D
Tak.U nas już od Wigilii powoli zaczę4li.Ale od dwóch dni jest żle.Sporo kotków wczoraj i dziś wogóle nie przyszło.No nic trzeba to przetrzymać i jak co roku czekać aż znowu się pokażą.
Czasem trwa to kilka dni.
Czekam na najgorsze.Potem odetchnę już z ulgą.
Obrazek.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

iza71koty

Od: Sob sie 30, 2008 17:27

Post » Pon gru 31, 2018 23:01 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

aga66 pisze:Nieodmiennie się kotkami zachwycam. Śliczne, zadbane i chyba szczęśliwe, przynajmniej tak wyglądają.....

Najładniej wyglądają wiosną i latem.Wtedy widać zieleń, słońce, naturę i to ze chyba jest im dobrze.Są wyluzowane, zadowolone.
I tak trzeba Bogu dziękować że na razie pogoda nam sprzyja.Jak na ta porę roku to jest dość dziwne.
Pięknie Ci :1luvu: dziękuje za wsparcie dla Maksia. :D Dotarło po Świętach 50 zł.
Obrazek.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

iza71koty

Post » Pon gru 31, 2018 23:05 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Kochani.Zdrowia dużo zdrowia, zadowolenia i spełnienia Życzeń składam Wam na ten przyszły rok.

Oby nam się żyło troszkę lżej....

Dziękuje że Jesteście.
:1luvu:
Obrazek.

iza71koty

Post » Pon gru 31, 2018 23:37 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Wszystkiego dobrego Izo :)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Od: Pon wrz 10, 2007 17:35

Post » Śro sty 02, 2019 12:56 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Obrazek
wełniankowo u Tulinka http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=174914
"Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść " Konfucjusz

alessandra

Od: Pon maja 07, 2007 13:04

Post » Czw sty 03, 2019 23:29 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Spóźnione ale szczere życzenia Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :) I dla kotów też :)

Stomachari

Od: Sob kwi 16, 2016 21:29

Post » Pt sty 04, 2019 12:12 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Dziękuję Dziewczyny. :1luvu: :D

Czekałam na ten Nowy Rok z nadzieją.... :roll: :oops: chciałam mieć już za sobą stare i zacząć nowe które może będzie lżejsze...choć trochę.... :roll: na razie dostałam dobrego kopa. :|

Grypa, zatoki i niestety ten miesiąc finansowo będzie bardzo bardzo trudny.

Gdyby Ktoś chciał nas wesprzeć karmą grosikiem lub Bazarkiem będę bardzo bardzo wdzięczna. :oops:

Pięknie dziękuję Opiekunom :1luvu: i Darczyńcom :1luvu: za wpłaty.Za kilka dni zrobię rozliczenie.
Obrazek.

iza71koty

Post » Czw sty 10, 2019 11:52 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

:1luvu: Baltimoore :1luvu: kotki pięknie dziękują za :D 2 worki Josery Sensitiv. :D
Obrazek.

iza71koty

Post » Czw sty 10, 2019 14:55 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Wpadł jeszcze ode mnie kolejny grosik z bazarku :)

Dark Angel

Od: Wto sie 12, 2014 11:38

Post » Pt sty 11, 2019 1:08 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Dark Angel pisze:Wpadł jeszcze ode mnie kolejny grosik z bazarku :)

Dziękuję Kochana. :1luvu: Dotarło 30 zł. :D Uaktualnię wraz z Darczyńcami lada moment.
Obrazek.

iza71koty

Post » Śro sty 16, 2019 13:54 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Przepraszam Kochani nie piszę.Przemęczona jestem, trochę choruję i nie ukrywam odliczam dni do wiosny.Wczoraj sie przeraziłam.Napadało, nasypało, zrobiła się okropna chlapa.
Na szczeście stopniało w miare szybko.
Uwinęłam się z polarkami do budek.Koty zadowolone.Została mi ostatnia partia do zaniesienia.

Musze pogrzebać w domu za czymś na Bazarek.Albo moze Ktoś ma ochotę pogrzebać bo u mnie moze byc kiepsko. :roll: :oops:

Miesiąc jest bardzo ciężki.Potrzebuję pomocy.Skończyła się też sucha karma.No brak mi chwilowo zupełnie optymizmu. :| Przepraszam. :oops: :oops: :oops:
Obrazek.

iza71koty

Post » Śro sty 16, 2019 18:12 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Izuniu kochana trzymaj się. Teraz zaczyna się przednówek, jak dla mnie najgorszy okres roku.

aga66

Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw sty 17, 2019 4:31 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

Iza 3maj sie.Kupilam na allegro 30 kg suchej karmy dla Twoich podopiecznych. :D
"znamy "sie najmniej od 2 lat.Jestem z forum kwiatkowego .odpowiedzialam na apel Mefi o pomoc bezdomnym kotom .Kupowalam puszki na allegro dla kotow ktore dokarmiasz.
Od kolezanki z forum mam Twoj adres ale do wysylki potrzebny jest numer telefonu dla kuriera.Czy mozesz mi go wyslac na hszonszcz@yahoo.com

Nie wiem czemu nie moge tu napisac nic na PW??

MalinazOsztyna

Od: Czw sty 17, 2019 3:59

Post » Czw sty 17, 2019 11:51 Re: Niekończąca się opowieść...Szczecin.

MalinazOsztyna pisze:Iza 3maj sie.Kupilam na allegro 30 kg suchej karmy dla Twoich podopiecznych. :D
"znamy "sie najmniej od 2 lat.Jestem z forum kwiatkowego .odpowiedzialam na apel Mefi o pomoc bezdomnym kotom .Kupowalam puszki na allegro dla kotow ktore dokarmiasz.
Od kolezanki z forum mam Twoj adres ale do wysylki potrzebny jest numer telefonu dla kuriera.Czy mozesz mi go wyslac na hszonszcz@yahoo.com

Nie wiem czemu nie moge tu napisac nic na PW??

Pamiętam. :D Oczywiście.Cudowna wiadomość. :1luvu: :1luvu: :1luvu: Nie wiem jak Ci dziękować. :roll: :oops:

Wysłałam maila.Nie możesz na razie wysłać pw bo masz za mało postów.Śliczny nick. :D
Obrazek.

iza71koty

[poprzednia][następna]