Moderator: Estraven
 . Wet uprzedzał, że ze względu na wagę Fufii narkoza może schodzić dłużej. Nie wiem dlaczego bo w końcu dopasowuje się narkozę do wagi kota. Furia, 24 godz. po sterylce jest nienaturalnie ożywiona. Biega, skacze i ucieka przed swoją dużą. Ale je i wydala. 
  
  
  
  ewkkrem pisze:Chciałem się pożalić na moją dużą! Usiłowała mi wczoraj podać coś STRZYKAWĄ do pysia. To coś to ponoć jakaś konva bo ja podobno mało jem i chudnę. No to jej dzisiaj pokazałem, jak JA życzę sobie jeść. Ma mi dawać nie na misce, z której też Maciek i Nowaki jedzą, tylko z ręki!!! Ewentualnie wolę bezpośrednio z podłogi.
A Dzisiaj zrobiłem jej kawał i pochłeptałem JEJ czerwony barszczyk![]()
![]()
Drops - rozżalony.
PS. Lusiuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! Jak się czujesz????????????
 Cieszę się jak nie wiem co, że czujesz się dobrze i masz apetyt. W końcu to coś, co Ci ukradli, to ma wyjść Ci na zdrowie.
  Ja też jej nie ułatwiałem sprawy, bo, co odpaliła komputra to ja robiłem tak:

 
  Drops.ewkkrem pisze:Ależ, moja koffana Lusiu, toć Ty nie musisz pytać bo co moje to Twoje!!! Wiadomo przecież. Czyż nie????!!!!
Pozostałym znajdom nie damy! I już!
TwójDrops.
 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości