Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 07, 2018 16:27 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Tak od sumienia
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101734
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto sie 14, 2018 21:35 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Dziewczyny, baaaardzo wielkie dzięki. Jesteście kochane. Udało się. Koniś uratowany :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Ale czy ja nie prosiłam, że wątek zamknięty do odwołania z powodu, że nieczynny? Prosiłam. Ale mnie olałyście. To ja też olewam :mrgreen:

Piszemy dalej :lol: :lol: :lol:

Dzisiaj jechałam sobie do pracy nie wadząc nikomu (no prawie nikomu, ale to tym za chwilę) ulicą Uroczą w Zgierzu (przy tej ulicy jest Medor). Zgierzanie wiedzą, że to piękna równa droga przez las. Oczywiście w granicach miasta, ale na dalekim poboczu. W szczycie samochód przejeżdża tam co 10 minut. Nie pamiętam, żebym widziała jadącego jakoś szczególnie szybko. Ale wiadomo, że 50 km/h nikt nie jeździ.


I otóż tam ustawili się dzisiaj bojówkarze pisdzielskiej zmiany. Kulsony/wycinacze konfetti/mordercy paralizatorem/konni jeźdźcy z anielskimi skrzydłami* Przecież nie dla podwyższenia bezpieczeństwa na ulicach miasta. Ustawili się dla wyłudzenia kasy. Czyli do powyższej wyliczanki trzeba dodać: złodzieje.


Zatrzymali mnie, bo jechałam 72 km/h. Podchodzi do mnie taki bojówkarz pisdzielski, pokazuje radar, a ja do niego tonem i z wyrazem twarzy najbardziej lekceważącym, na jaki mnie było stać, przerwałam szczylowi przedmowę ustawową i kazałam wystawić mandat. On mnie pyta, dlaczego jestem wrogo nastawiona. I tego pytania właśnie mi było potrzeba. Kulson stał przy mojej bocznej szybie, a ja go informowałam:

-że miła to ja byłam w stosunku do Policji Państwowej, a w stosunku do bojówkarzy partyjnych nie będę,
-że wśród milicji po 2015 r. pracują mordercy, złodzieje,
-na szacunek trzeba zasłużyć.

Z premedytacją zrobiłam wszystko, żeby w każdym geście odczuł z mojej strony lekceważenie. Taki właśnie miałam zamiar. To była moja zemsta za to, co te sprzedajne kurwy polityczne wyprawiają.





*niepotrzebne skreślić.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Wto sie 14, 2018 22:55 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Nie dołożył drugiego mandatu za znieważenie władzy? ;)
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9955
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Pt sie 17, 2018 8:33 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Właśnie nie. Bez słowa wysłuchał. Może do niego coś dotarło?

Odbyłam burzliwą dyskusję, na ten temat, bo pojedynczy policjanci nic nie mogą, bo odpowiedzialność zbiorowa i takie tam. Nie zgadzam się. Sprzeciw wobec łamania prawa to dla nich ryzyko tylko utraty pracy. Dla demonstrujących i pracy i wolności i zdrowia.

Policjanci to śmierdzące tchórze i ci, którzy milcząco dają przyzwolenie na agresję wobec obywateli i łamanie prawa, to wspólnicy łamiących ręce, szarpiących i spryskujących oczy gazem.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pt sie 17, 2018 11:01 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Femka pisze:Właśnie nie. Bez słowa wysłuchał. Może do niego coś dotarło?

Odbyłam burzliwą dyskusję, na ten temat, bo pojedynczy policjanci nic nie mogą, bo odpowiedzialność zbiorowa i takie tam. Nie zgadzam się. Sprzeciw wobec łamania prawa to dla nich ryzyko tylko utraty pracy. Dla demonstrujących i pracy i wolności i zdrowia.

Policjanci to śmierdzące tchórze i ci, którzy milcząco dają przyzwolenie na agresję wobec obywateli i łamanie prawa, to wspólnicy łamiących ręce, szarpiących i spryskujących oczy gazem.


Gdyby pojedynczy Obywatel był tego samego zdania, dziś były by dwie "dobre" Koree - Pólnocna i Polska. Obie radzieckie.
Obrazek

Wolność, kocham i rozumiem. Wolności oddać nie umiem.(Chłopcy z Placu Broni)

MISIA- 1.06.2002 - 13.12.2012. Skarbie, gadułeczko moja. Bardzo mi Ciebie brak.
MIKITKA - 03.2002 - 13.07.2015. Tak bardzo mi żal.
FELUTEK - 03.2002 - 11.10.2015. Najcudowniejszy kot terapeutyczny.
OKRUNIA - 09.2002 - 16.08.2018. Śpij, skarbie kochany.
GACEK - 03.2014 - 22.06.2019. Wierny i mądry Przyjaciel.
TYGRYNIA - 05.2002 - 16.12.2020 .Maleńki koto-piesek.

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=153652 sprawdź zanim oddasz kota!

Ja-Ba

 
Posty: 9574
Od: Pt lis 07, 2008 23:23

Post » Pt sie 17, 2018 19:09 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Femka pisze: .....I tego pytania właśnie mi było potrzeba. Kulson stał przy mojej bocznej szybie, a ja go informowałam:

-że miła to ja byłam w stosunku do Policji Państwowej, a w stosunku do bojówkarzy partyjnych nie będę,
-że wśród milicji po 2015 r. pracują mordercy, złodzieje,
-na szacunek trzeba zasłużyć.

Z premedytacją zrobiłam wszystko, żeby w każdym geście odczuł z mojej strony lekceważenie. Taki właśnie miałam zamiar. To była moja zemsta za to, co te sprzedajne kurwy polityczne wyprawiają.


ile zaplacilas za te możliwość? :P
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Pt sie 17, 2018 21:09 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Ja-Ba pisze:
Femka pisze:Właśnie nie. Bez słowa wysłuchał. Może do niego coś dotarło?

Odbyłam burzliwą dyskusję, na ten temat, bo pojedynczy policjanci nic nie mogą, bo odpowiedzialność zbiorowa i takie tam. Nie zgadzam się. Sprzeciw wobec łamania prawa to dla nich ryzyko tylko utraty pracy. Dla demonstrujących i pracy i wolności i zdrowia.

Policjanci to śmierdzące tchórze i ci, którzy milcząco dają przyzwolenie na agresję wobec obywateli i łamanie prawa, to wspólnicy łamiących ręce, szarpiących i spryskujących oczy gazem.


Gdyby pojedynczy Obywatel był tego samego zdania, dziś były by dwie "dobre" Koree - Pólnocna i Polska. Obie radzieckie.

Racja.
I dlatego mnie wkurza, jak się ich usprawiedliwa, bo takie biedne sierotni obrzygane.
Demosntrujący ryzykują nie tylko utratę pracy ale i zdrowia przez nadgorliwośc tych tępych zomowców.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pt sie 17, 2018 21:10 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Maryla pisze:
Femka pisze: .....I tego pytania właśnie mi było potrzeba. Kulson stał przy mojej bocznej szybie, a ja go informowałam:

-że miła to ja byłam w stosunku do Policji Państwowej, a w stosunku do bojówkarzy partyjnych nie będę,
-że wśród milicji po 2015 r. pracują mordercy, złodzieje,
-na szacunek trzeba zasłużyć.

Z premedytacją zrobiłam wszystko, żeby w każdym geście odczuł z mojej strony lekceważenie. Taki właśnie miałam zamiar. To była moja zemsta za to, co te sprzedajne kurwy polityczne wyprawiają.


ile zaplacilas za te możliwość? :P

200 plus cztery punkty.
Zapłaciłabym nawet 400 a i tak powiedziałabym to, co miałam ochotę.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pt sie 17, 2018 21:23 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Femka pisze:Właśnie nie. Bez słowa wysłuchał. Może do niego coś dotarło?

Odbyłam burzliwą dyskusję, na ten temat, bo pojedynczy policjanci nic nie mogą, bo odpowiedzialność zbiorowa i takie tam. Nie zgadzam się. Sprzeciw wobec łamania prawa to dla nich ryzyko tylko utraty pracy. Dla demonstrujących i pracy i wolności i zdrowia.

Policjanci to śmierdzące tchórze i ci, którzy milcząco dają przyzwolenie na agresję wobec obywateli i łamanie prawa, to wspólnicy łamiących ręce, szarpiących i spryskujących oczy gazem.


Halo, halo, a co my robimy? Konkretnego, co nie daje przyzwolenia.
Po 8 latach pobłażliwego ignorowania ZŁA z życzeniami:

Obrazek

Feebee

Avatar użytkownika
 
Posty: 24138
Od: Pon paź 05, 2015 13:22

Post » Sob sie 18, 2018 0:45 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Ja dzis w nocy widzialam dwoch policjantow na sluzbie na mojej ulicy o polnocy.....pieszo sprawdzali okolice sklepu. Auto stalo zaparkowane na chodniku ale sie nie czepialam. Naprawde pracowali :smokin:

Sa rozni.
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101734
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie sie 19, 2018 23:34 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Feebee pisze:
Femka pisze:Właśnie nie. Bez słowa wysłuchał. Może do niego coś dotarło?

Odbyłam burzliwą dyskusję, na ten temat, bo pojedynczy policjanci nic nie mogą, bo odpowiedzialność zbiorowa i takie tam. Nie zgadzam się. Sprzeciw wobec łamania prawa to dla nich ryzyko tylko utraty pracy. Dla demonstrujących i pracy i wolności i zdrowia.

Policjanci to śmierdzące tchórze i ci, którzy milcząco dają przyzwolenie na agresję wobec obywateli i łamanie prawa, to wspólnicy łamiących ręce, szarpiących i spryskujących oczy gazem.


Halo, halo, a co my robimy? Konkretnego, co nie daje przyzwolenia.

Przeczuwam, że się czepiasz, ale nie bardzo rozumiem, czego. :mrgreen:
Sformułuj to pytanie jakoś inaczej.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Nie sie 19, 2018 23:35 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Właśnie skończyłam oglądać "Belfra". Wykończyłam oba sezony w trzy posiedzenia. Jeden z niewielu filmów (tym bardziej seriali), które są w stanie mnie zatrzymać przy TV i spowodować, że nie mogę się oderwać do obowiązków.

Fascynująca fabuła. W połowie drugiego sezonu wątek zaczął się trochę dłużyć i myślałam, że już z górki, ale odbił się i do ostatniej minuty trzymał w napięciu.

Młody Stuhr grał bardzo dobrze, ale... nie przekonał mnie, że jest Pawłem Zawadzkim. Był aktorem dobrze odtwarzającym rolę. P:rzekonał mnie za to do siebie Arek Kuś z pierwszego sezonu.

Bardzo się cieszę, że scenariusz zostawił otwartą drogę do trzeciego sezonu. Już się nie mogę doczekać.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Pon sie 20, 2018 11:34 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Femka pisze:
Feebee pisze:
Femka pisze:Właśnie nie. Bez słowa wysłuchał. Może do niego coś dotarło?

Odbyłam burzliwą dyskusję, na ten temat, bo pojedynczy policjanci nic nie mogą, bo odpowiedzialność zbiorowa i takie tam. Nie zgadzam się. Sprzeciw wobec łamania prawa to dla nich ryzyko tylko utraty pracy. Dla demonstrujących i pracy i wolności i zdrowia.

Policjanci to śmierdzące tchórze i ci, którzy milcząco dają przyzwolenie na agresję wobec obywateli i łamanie prawa, to wspólnicy łamiących ręce, szarpiących i spryskujących oczy gazem.


Halo, halo, a co my robimy? Konkretnego, co nie daje przyzwolenia.

Przeczuwam, że się czepiasz, ale nie bardzo rozumiem, czego. :mrgreen:
Sformułuj to pytanie jakoś inaczej.


No czepiam się, bo się nie zgadzam. :P
Policjanci którzy nie są agresywni wobec protestujących, to nie tchórze i na nic nie dają przyzwolenia. Naprawdę, żadne to bohaterstwo nawrzucać policjantowi z drogówki, czy kryminalnym i oczekiwać, że rzucą pracę w ramach solidarności z protestującymi.
Nic takiego nie dzieje się żeby oczekiwać tego od policjantów, tak, jak od sędziów, mają dobrze wykonywać swoją pracę, obowiązki, służbę i nie chodzić na moralne kompromisy z władzą. Naprawdę prosto wymaga się od innych poświęcenia "totalnego" w ramach, no właśnie nie wiem czego, protestu? Żyć trzeba. Uczciwie, ale trzeba. Ktoś musi pracować w policji, być sędzią i naprawdę agresja wobec tych ludzi którzy nie poszli na kompromisy, moim zdaniem, jest zbędna.
Po 8 latach pobłażliwego ignorowania ZŁA z życzeniami:

Obrazek

Feebee

Avatar użytkownika
 
Posty: 24138
Od: Pon paź 05, 2015 13:22

Post » Wto sie 21, 2018 7:05 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Nie zgadzam się z Tobą w ogóle.
Bierność wobec zła, to współudział. Gdyby pisdzielstwo nie wiedziało, że policja się odwinie i żadnych partyjnych bojówek nie będzie, zachowywaliby się zupełnie inaczej i sprawy potoczyłyby się również inaczej. Nawrzucanie bohaterstwem nie jest żadnym, pewnie dlatego zupełnie spokojnie rozpuściłam jęzor. Ale mają wiedzieć, ma do nich docierać ze wszystkich możliwych źródeł informacja, że przestali być Policją Państwową, a stali się bojówkarzami partyjnymi.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Wto sie 21, 2018 11:39 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

Mam nadzieję, że to raczej odosobniona opinia.
Skrajnie niesprawiedliwa, nieracjonalna, wyłącznie emocjonalna.
Gdzie Ty widziałaś na świecie policję wypowiadającą posłuszeństwo, bo ktoś wykręcił rękę demonstrantom i użył gazu łzawiącego?
Policjanta z drogówki oskarżasz o bierność? Niby co powinien zrobić?
A co Ty zrobiłaś? :wink: Nawtykałaś policjantowi który wlepił Ci mandat? Może ten policjant też jest aktywny w sieci? :P

dopisuję:
a w ogóle to może wrzuć futrzaki, stęskniłam się
Po 8 latach pobłażliwego ignorowania ZŁA z życzeniami:

Obrazek

Feebee

Avatar użytkownika
 
Posty: 24138
Od: Pon paź 05, 2015 13:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Nul i 40 gości