Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 11, 2017 1:10 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

Szalony Kot pisze:Basiu, to jest niesamowite, jak Ty o wszystkim myślisz :oops: taka dobra gospodyni...

:oops: :oops: :oops: Dziękuje za dobre słowa :)

Bunio& Daga

Od: Pt wrz 19, 2014 11:37

Post » Wto wrz 12, 2017 17:50 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

Przepiękne wszystko, zachwycam oczy! I szafeczka i narzuta i kotki i psy. Twoje zdjęcia takie jesienne bardzo, cudne! Jak na nie patrzę to przypomina mi się moje ulubione święto Halloween :mrgreen: i że już niedługo :D Tam u Ciebie jest raj do zdjęć :1luvu: :love: :love: :love:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Od: Czw cze 05, 2014 21:02

Post » Śro wrz 13, 2017 13:35 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

Nowoczesnośc domu i zagrodzie :) Wprowadziłam jako swój wniosek racjonalizatorski karmiedełko dla kotów w budce.
Miseczki stawiałam wzdłuż jednej ze scianek ale kot dwukrotnie wylał wodę.
Ze starego żeliwnego koła zamachowego od maszyny do szycia zrobiłam karmnik dla kotów
Koło miało w środku taki wizerunek żeliwny .Wzór trzech połaczonych ze sobą kólek. Zawiesiłam koło na łańcuszkach wieszajac na okragłym haczyku w środku chatki.W kazde kólko wkładam miseczkę.Super sie sprawdza,Makabra zachwycona. Wołalabym zawiesic to głebiej ale wtedy nie bede miał dobrego dostepu do zmiany karmy.
U mnie nawet w nocy padało.
Rano zaczal sie całkiem ładny dzień .Dopiero obeschła trawa.Bardzo mokro,
Szyje kolejna kapę z serwetek.

Bunio& Daga

Post » Sob wrz 16, 2017 19:02 Re: Re:Dagmara ,Fryderyk i 9 kocich puchatości

Dzisiaj w miare pogodny dzień. Niestety niemal stale pada. Znowu deszcz pod wieczór :(
Po raz pierwszy zaczełam sezon grzewczy,Noc była tak zimna ,że moje rozproszone zazwyczaj koty przyszły gromadnie spać ze mną.
liście lecą z drzewa.Trzeba by jeszcze raz skosic przed zimą bo potem ciezko bedzie grabic liscie

Bunio& Daga

[poprzednia]