Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsiane.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 17, 2017 23:58 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Mnie się Aniu zupełnie mieszają Twoje wątki. Czemu nie napisałaś o tym w wątku Babuni? :(
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Od: Pt mar 30, 2007 22:12

Post » Czw maja 18, 2017 12:42 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

casica pisze:Mnie się Aniu zupełnie mieszają Twoje wątki. Czemu nie napisałaś o tym w wątku Babuni? :(

Kasiu, w nawiązaniu do naszej rozmowy telefonicznej odpowiedziałam dlaczego, ale to nie ważne, bo tam też napisałam viewtopic.php?f=1&t=179339
Obrazek Obrazek Obrazek

Fiołki nie są skromne, gołębie niezbyt pokojowo nastawione, a koty rzadko wpadają na ten bardzo ludzki pomysł, by zachowywać się okrutnie czy fałszywie!
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

Od: Nie lis 25, 2007 20:27

Post » Pt maja 19, 2017 14:44 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

saaga pisze:Cześć Koteczki! Oczekujcie na listonosza :) :201461

Wczoraj dotarła od Ciebie niespodzianka dla kotków :1luvu: i cosik dla mnie. :oops:
Bardzo dziękujemy za pyszności i zapas leków :D bo to trochę mnie odciąży od trosk dnia codziennego.

Obrazek

Kontrola :wink:
Obrazek

i smakowanie :D
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Fiołki nie są skromne, gołębie niezbyt pokojowo nastawione, a koty rzadko wpadają na ten bardzo ludzki pomysł, by zachowywać się okrutnie czy fałszywie!
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)

Anna61

Post » Pt maja 19, 2017 18:36 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Uff, odetchnęłam z ulgą :wink: Kontrola przeszła, jak widzę, pomyślnie. Aż miło popatrzeć jak kotki zgodnie pałaszują z apetytem :201461
Chciałabym napisać, że polecamy się na przyszłość z lekami, ale dla mnie to trochę dwuznacznie brzmi. Skoro leki potrzebne, to kotki chore. Więc nie polecamy się :wink:, ale zawsze służymy pomocą i zdrowia życzymy :201461

saaga

Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Pt maja 19, 2017 21:44 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

saaga pisze:Uff, odetchnęłam z ulgą :wink: Kontrola przeszła, jak widzę, pomyślnie. Aż miło popatrzeć jak kotki zgodnie pałaszują z apetytem :201461
Chciałabym napisać, że polecamy się na przyszłość z lekami, ale dla mnie to trochę dwuznacznie brzmi. Skoro leki potrzebne, to kotki chore. Więc nie polecamy się :wink:, ale zawsze służymy pomocą i zdrowia życzymy :201461

Są zgodne bo dla każdego wystarczy a jak się skończą to będą jeść puszki a co niektóre ich nie lubią.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek

Anna61

Post » Sob maja 20, 2017 12:06 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Dzisiaj mija półtora roku gdy ziemia osunęła mi się pod nogami.
viewtopic.php?f=1&t=166939&start=1290#p11297170

Anna61 pisze:Obrazek

"Czy dotarłeś bezpiecznie, kochany,
po drabinie z bielutkich obłoków
do tęczowej, świetlistej bramy?
...Uchylona, choć nie słychać Twych kroków.

Wsuń łapeczkę w szparę - w tę niebieską,
teraz główkę; widzisz most? – piękny pewnie!
Nie bój się, podążaj jak ścieżką,
drugi brzeg to Twój dom, choć beze mnie.

No a ja, chociaż serce mi pęka,
myślę tutaj o Tobie z uśmiechem,
przecież wiem, kto na Ciebie tam czeka.
Znam ich, wiedzą że idziesz.
Już lepiej?

Bądź szczęśliwy w tęczowej krainie,
ja swą miłość Ci czasem podeślę,
- zbieraj ją, gdy do Ciebie dopłynie,
ale czasem odwiedź, choć we śnie"

"- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego, - zapewnił go Puchatek, - posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam.
Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika"

Upadłam a podnieść się nie ma jak, bo i jak pogodzić się z tą krzywdą, jaka Je spotkała po stoczonej walce o Ich życie gdy przyszły na świat.
Wygraliśmy walkę, by potem utracić to wszystko co tak ukochałam.
Tytuł: Kotka z 5 maluchami.Kacperek,Franuś, Morusek - FIP [']['][']

Obrazek
viewtopic.php?p=11298714#p11248547

Ludzie zastanawiają czy czy wziąć kota, zastanawiają się a w tym czasie One odchodzą niepotrzebne nikomu.... :cry:
Obrazek Obrazek Obrazek

Anna61

Post » Pon maja 22, 2017 20:37 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Nawet nikt nie pamięta już o Kacperku. :(

Babunia dzisiaj miała operację. Jest rozcięta od góry do dołu i na boki.
viewtopic.php?f=1&t=179339&start=105#p11775169

Byłam też dzisiaj z Kubusiem w lecznicy bo jego szyja bardzo fatalnie wygląda.
Zapłaciłam tylko 23 złote ale to tylko dzięki cioci saaga która zakupiła nam zapas leków. :1luvu:

Obrazek Obrazek Obrazek

To się ciągnie już od jakiegoś czasu i co się jedne podgoją to ma drugie rany.
Wcześniej to były rany od walk ale teraz wetka podejrzewa jakąś alergię tak jak u tej malej długowłosej.
Obrazek Obrazek Obrazek

Anna61

Post » Wto maja 23, 2017 11:09 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Biedny Kubuś, paskudnie to wygląda.
Oby to jednak nie była alergia.

Anna61 pisze:Nawet nikt nie pamięta już o Kacperku. :(

Aniu, ja myślę o Kacperku, Franusiu i Morusku, ale ostatnio życie jest jakoś takie trudne, czas mija tak szybko, ciągle kłopoty i użeranie się ze wszystkim i człowiek nie pamięta dokładnych dat nawet tak strasznie smutnych wydarzeń.
Inni na pewno też dobrze pamiętają te biedactwa.

Oby biedna Babunia miała teraz trochę czasu wolnego od chorób :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek Obrazek

mb

Od: Czw kwi 13, 2006 5:51

Post » Wto maja 23, 2017 20:52 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Ja też pamiętam Aniu, pamiętam i ciągle też myślę o tym staruszku, dziadziuniu, który nie doczekał kochającego domku :( i o Babuni też myślę i trzymam kciuki żeby stanęła na łapki. Patrzę na moją kruszynkę, która ma przecież 17 lat i wydaje mi się, że to niemożliwe bo dla mnie dalej jest moim najukochańszym maleństwem i dlaczego tak się dzieje, że te staruszki zostają same właśnie wtedy kiedy najbardziej potrzebują mieć obok siebie kogoś kto je będzie kochał najbardziej na świecie??

Pozdrawiam i przytulam mocno :1luvu: :1luvu:
People who love cats have some of the biggest hearts around.

Susan Easterly

catwwoman81

Od: Nie wrz 20, 2015 16:10

Post » Śro maja 24, 2017 0:55 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Jak ten czas szybko leci.. Dba się, chucha na nie, a mimo wszystko odchodzą w chorobie :(

Atta

Od: Śro lip 09, 2014 17:41

Post » Śro maja 24, 2017 0:58 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

U Kuby to wygląda jakby go cos zjadało Nie dosłownie, ale sierść wychodzi plackami, więc może mieć uczulenie nawet na jakis składnik pożywienia. I teraz szukaj wiatru w polu, co to może być.

Atta

Od: Śro lip 09, 2014 17:41

Post » Śro maja 24, 2017 14:42 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

catwwoman81 pisze:Ja też pamiętam Aniu, pamiętam i ciągle też myślę o tym staruszku, dziadziuniu, który nie doczekał kochającego domku :( i o Babuni też myślę i trzymam kciuki żeby stanęła na łapki. Patrzę na moją kruszynkę, która ma przecież 17 lat i wydaje mi się, że to niemożliwe bo dla mnie dalej jest moim najukochańszym maleństwem i dlaczego tak się dzieje, że te staruszki zostają same właśnie wtedy kiedy najbardziej potrzebują mieć obok siebie kogoś kto je będzie kochał najbardziej na świecie??

Pozdrawiam i przytulam mocno :1luvu: :1luvu:

Dziękuję :1luvu: :201461 :1luvu:

Dla mnie to też niezrozumiałe, nie ludzkie, podłe, ale tak właśnie się dzieje. :(

mb pisze:Biedny Kubuś, paskudnie to wygląda.
Oby to jednak nie była alergia.

Dzisiaj zabezpieczyłam mu szyjkę tak samo jak tej małej długowłosej Laluni.
Odstawiłam suche whiskasy i zobaczymy co będzie dalej.

Jak byłam dzisiaj w lecznicy z Babunią viewtopic.php?f=1&t=179339&start=105#p11776379
to na kontroli była też Lalunia.
Antybiotyk do podawania nadal i w poniedziałek na kontrolę i kolejny steryd.
Rana ładnie zagojona ale i zabezpieczona. Niestety ciągle się tam drapie.

Musiałam kupić im nowy kontenerek, bo z tych co mam to koty się potrafiły wydostać i nie czekając aż coś niedobrego stanie kupiłam im nowy za 53,18 zł.

Obrazek Obrazek

Dziękuję cioci KULAK za 60 serduszek dla kotków :1luvu: :1luvu: :1luvu:
22 maja

Mam sporo rachunków ale i zapas karmy będzie na jakiś czas.
Kupowałam bo było dodatkowo 300 punktów które potem mogę wymienić na karmę bądź posłanko.
Obrazek Obrazek Obrazek

Anna61

[poprzednia]