Moderator: Estraven

Ona tylko siada dupką na stole (tak niestety nauczyłam
Dlatego teraz kot je w tym samym czasie co my: najpierw napełniana jest kocia miseczka, a potem my zasiadamy do stołu. Nie ma co, od razu widać kto tu jest PANEM
Z "niekocich" rzeczy, jakie Majucha zeżarła, to mogę wymienić: jej ukochany chleb i chrupiące tosty, gotowaną marchewkę/cukinię/dynię, placki ziemniaczane oraz (UWAGA OBRZYDLIWE) moje włosy i obcięty paznokieć! Fuj! 
Przynajmniej nie mamy w domu żadnych much i pająków, bo nasz czyściciel robactwa od razu alarmuje, że coś lata





Chinchira pisze:Ah, przypomniało mi się! Maja uwielbia wszelkie robaki, muchy i pająki! Jak zobaczy pająka w rogu sufitu, to miauczy żeby ją podsadzić. Śmiesznie to wygląda jak się tak trzyma kota za dupkę i podnosi do sufitu. Zawsze wtedy wyobrażam sobie tą scenę z Króla Lwa![]()
Przynajmniej nie mamy w domu żadnych much i pająków, bo nasz czyściciel robactwa od razu alarmuje, że coś lata
robimy to samo

Maja jest po prostu zakochana! Non stop drapie, gryzie, baaa nawet śpi na tym drapaku
Do tego bardzo lubi czesanie moją (już nie moją 

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1 i 27 gości