Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy
kotkins pisze:Wiesz tu się dzieją tak różne rzeczy...znikają posty, wątki, osoby...że NIC nie powinno dziwić...
koteczekanusi pisze:To ja muszę podzielić się swoim oburzeniem.
Słowem wstępu - dziś mała z Kornelkiem byli na czyszczeniu zębów, a Kawa u weta (ale o tem potem). Futrzaste woził i odbierał TŻ, bo ja w pracy. Niby dałam mu na to kasę, ale jako że na konto, to płacąc kartą, jakoś tego nie odczuł.
Teraz część główna i oburzająca: Otóż powoli zaczyna się robić sezon rowerowy, więc rozglądam się różnymi akcesoriami do zakupionego w ubiegłym roku roweru. Wczoraj zanabyłam sobie przez internet torbę rowerową, taką na bagażnik. Dziś dzwoni TŻ, czy coś kupiłam i czy zapłaciłam itd., bo dostał maila ze sklepu. No i tak sobie gadamy, w końcu TŻ mówi z pretensją: "Bo ty sobie torby kupujesz, a mogłabyś na koty wydać!"
No!
Neigh pisze:edit: zadałam pytanie, ale bez sensu:-).
kotkins pisze:Wiesz tu się dzieją tak różne rzeczy...znikają posty, wątki, osoby...że NIC nie powinno dziwić...
Neigh pisze:Tia - słuchajcie może trzeba się jakoś oznakować.......w sensie adresówka czy cuś.......na wypadek zniknięcia
Użytkownicy przeglądający ten dział: Sandi870 i 20 gości