ametyst55 pisze:na wątku whiskasów ktoś szuka kotki:ola90 pisze:To jest moj pierwszy post na tym forum, zarazem niestety smutny. Chciałabym przedstawić Wam moją Kiarusię. Tutaj jej zdjęcia:
http://postimg.org/gallery/9alp4xfk/e4b750dc/
taka właśnie jak z reklamy Whiskas, tylko z wiekiem troszkę spłowiała i wyglądała jakby ktos ją lekko wyprał w wybielaczu.
Niestety wczoraj przegrała walkę z chłoniakiem, ktory był bardzo złośliwy i mimo wycięcia jednego guza (8x5 cm) szybko wrócił i odebrał mi moje Serduszko. Takk ochanego kotka nigdy w zyciu nie spotkalam. Zawsze gdy plakalam wyciagala lapke i glaskala moj policzek, zlizujac z niego lzy. Kto otrze lzy po niej?:( A plyna bez konca
Brakuje mi jej strasznie, mimo iż to dopiero niecałe 2 dni, a co będzie potem? Dlatego chciałabym bardzo znaleźć malutkiego kiciusia identycznego jak ona, kotkę, żebym mogła sobie wyobrazić że to jej 'córeczka'Czy ktoś z Was nie ma maluszków whiskaskowych albo nie zna kogoś kto ma? Kraków i okolice?:(
dziekujemy za info.. nasz jest kocurkiem i od wczoraj w domku, na razie cicho sza i nic nie pisałam, bo na próbę..