Przeczytałam wszystkie strony, które dzisiaj natłukłyście, wolniej kobity, bo jak człowieka nie ma chwilę na forum to nie wie o czym piszecie
Milena zastanawiałaś się czy dobrze robisz, że suplementujesz mięsko mimo, że dajesz suche.
Dobrze, bo suche nie uzupełni ci niedoborów z mięsa, ono jest zbilansowane w porcjach chrupek, a jak dajemy coś jeszcze to trzeba wyrównać wapń, fosfor i inne takie. Kalkulator barfowy to fajna rzecz tylko trzeba chwilę się nim pobawić.
Ja daje tylko barfa, ale dlatego, że moje @ nie chce nic innego zjeść, no przepraszam ostatnio skusiła się na Cosmę z kurczakiem. Ale tylko troszkę jako przekąska.
A atmosfera na barfnym jest delikatnie mówiąc ciężka, ale zaglądam tam, bo można się sporo dowiedzieć. Czytam o rzeczach, które mnie w danym momencie interesują.
Beniutek jak siem mniewasz miłości moja
Siajka