a może 'remont'? :)

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 12, 2012 13:42 a może 'remont'? :)

Postanowiłam napisać (mimo, całych swoich obaw czy się swoją uwagą wszystkim nie narażę).
Forum miau jest chyba najbardziej aktywnym z istniejących forów kocich i wielką mam chęć przebywania tutaj w czasie wolnym, jednak odkąd założyłam profil, coś nie mogę się odnaleźć. Nie jest to raczej problem mojego nieogarnięcia, bo jako, że zwierzęta to jedna z moich największych miłości i pasji to na wielu forach już przyszło mi gawędzić. Nie wiem, może to tylko moje odczucia, ale czy nie uważacie, że forum byłoby o wiele wygodniejsze i bardziej przejrzyste gdyby tak przeprowadzić tu mały remont? ot tak, dosłownie kilka zmian? na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być uporządkowane, bo jest mało działów, ale jak już się w tych działach próbuje człowiek odnaleźć to się zaczyna mały problem. Wątki o ogólnej tematyce kociej mieszają się z tematami 'osobistymi' o pupilach itp,itd. Może dało by się dorzucić kilka nowych działów, żeby informacje posegregować jakoś? Pewnie się to większości nie spodoba, ale myślę, że im więcej konkretnych działów - tym łatwiej i przyjemniej korzystać z takiej skarbnicy informacji.
Jeśli nikt zmian nie przewiduje to dajcie mi jakieś wskazówki na to jak się odnajdujecie w tym misz-maszu :wink:

meg1

 
Posty: 187
Od: Śro cze 29, 2011 0:37
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt paź 12, 2012 13:52 Re: a może 'remont'? :)

Projektów racjonalizatorski nowych forumowiczów było multum.
Dla odnalezienie sie polecam watek Kocie ABC on wiele wyjasni.

viewtopic.php?f=5&t=142500

viewtopic.php?f=5&t=70908
viewtopic.php?t=52536
viewtopic.php?t=53924
viewtopic.php?f=5&t=60312
Karolina

karolinah

 
Posty: 7630
Od: Wto gru 05, 2006 17:05

Post » Pt paź 12, 2012 21:08 Re: a może 'remont'? :)

okay, dzięki za przekierowanie. z tym ABC rzeczywiście dużo wygodniej, choć ciężko nie zauważyć, że jest to właśnie taki podział, który na większości forach jest ogólnie przyjęty za ten główny, po zalogowaniu. jako, że jeszcze nieprzyzwyczajona do układu forum tutaj - pominęłam w próbie ogarnięcia wszystkiego to co najistotniejsze (wspomniane ABC). przepraszam w takim razie za temat jakich wiele, choć może zamiast uśmiechać się pod kolejnymi postami tego typu porozumiewawczo, bo ''takich postów było multum" to można by założyć, że choć małe ułatwienie życia by się przydało, skoro tak duża częstotliwość pojawiania się problemu. wiem jednak, że na ogólne reguły często nie ma się wpływu, więc mam zamiar przyzwyczaić się do takiego sposobu poruszania. :)

meg1

 
Posty: 187
Od: Śro cze 29, 2011 0:37
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob paź 13, 2012 1:18 Re: a może 'remont'? :)

Poczytaj, poznaj nasze forum i... pokochaj ;)

Częstotliwość pojawiania się propozycji wcale nie jest tak duża, zważywszy, że forum istnieje od ponad 10 lat i przewinęło się przez nie ponad 45 tysięcy użytkowników
trudno sobie wyobrazić, że każdy z tych 45 tysięcy użytkowników zgłosiłby własne propozycje zmian i domagałby się ich wprowadzenia, prawda?
Zmiany wprowadzamy wtedy, kiedy rzeczywiście nie da się pewnych kwestii rozwiązać inaczej.
abluo ergo sum

Beliowen

Avatar użytkownika
 
Posty: 55549
Od: Czw lis 25, 2004 11:33
Lokalizacja: 52°04′N 21°01′E




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości