Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; zdjęcia z Kafki s.100

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 13, 2010 21:24 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; ciut archiwum ;)

Misiek dziś sennie gwiazdował na pikniku w Kafce :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek

We woncie kafkowym popełniłam zbrodnię umysłową, którą mogę wytłumaczyć a. pomrocznościa jasną pochorobową; b. wnerwem na imageshacka, który robił co mógł, żeby mi utrudnić wstawienie zdjęć; c. zafiksowaniem mocnym na punkcie Bonitka Obrazek A, i jeszcze d. Ais mnie rozpraszała przez telefon :twisted:
Kicor wybaczy, co nie?
smil
[Obrazek

smil

Avatar użytkownika
 
Posty: 8138
Od: Czw lip 14, 2005 20:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 13, 2010 21:35 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; zdjęcia z Kafki s.100

Wybaczy, wybaczy, zafiksowanie na bliźniaku zauważyłam już dawno :P

Gdyby nie było tak wietrznie, to Domingo pogwiazdowałby nieco bardziej odsłonięty.
Ale i tak zwracał na siebie uwagę :P
Fajnie było się spotkać, nawet na trochę :)
Impreza zwierzakowa w Kafce była bardzo sympatyczna :)
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30209
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Nie cze 13, 2010 21:59 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; zdjęcia z Kafki s.100

Domiś :1luvu: był cudowny jak zawsze :mrgreen: tylko Kicorek musiała się co chwilę tłumaczyć, że to nie jest sfinks :roll:

ewkaa

 
Posty: 10892
Od: Śro sie 31, 2005 19:02
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka

Post » Nie cze 13, 2010 22:17 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; zdjęcia z Kafki s.100

O rany ! Z Dominga już duży kot a nie mały Domiś 8O Ale mi się podoba , uszy ma fajne :1luvu:
Jesooo Kicor ,jak mozna kastrowac tak ładne koty , co ? :evil: :wink:
1 bryt, 2 dachówki, 3 devonki, 2 orienty, 2 azjaty, 1 kundelka i straszne kudłate MCO

FluszakPluszak

 
Posty: 3465
Od: Pt gru 08, 2006 0:28

Post » Wto cze 15, 2010 22:44 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; zdjęcia z Kafki s.100

Można kastrować szybko? :lol:
Wolę szczęśliwe kastraty w kochających domach 8)
A mały uszy ma naprawdę fajne :D


Tu są różne fotki z imprezy w Kafce, str. 16 i 17, brzoskwinek też występuje: :)
viewtopic.php?f=1&t=110324&start=225



Kitka wyciągnęła dziś gęsie pióro zaginione wieki temu i pięknie się bawiła przez kilka minut :D
Rzadkie to chwile, już od dawna, więc tym bardziej cieszą :)


I nie chcę zapeszać, ale Domingo... obrasta 8O :)
Chyba już cały jest pokryty drobniutkimi i króciutkimi włoskami, w niektórych miejscach zaczyna to nawet przypominać maleńkie fragmenty futerka :lol:
Jak się nie wytrze na nowo, to będzie owłosiony 8)
Choć nie wróżę mu włosa tak bujnego jak u jego matki, a tym bardziej babki :twisted:
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30209
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Wto cze 15, 2010 22:58 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; zdjęcia z Kafki s.100

Kicorek pisze:Kitka wyciągnęła dziś gęsie pióro zaginione wieki temu i pięknie się bawiła przez kilka minut :D
Rzadkie to chwile, już od dawna, więc tym bardziej cieszą :)

Trzeba jej z wystawy jakieś ładne piórka przywieźć :wink:

Kicorek pisze:I nie chcę zapeszać, ale Domingo... obrasta 8O :)
Chyba już cały jest pokryty drobniutkimi i króciutkimi włoskami, w niektórych miejscach zaczyna to nawet przypominać maleńkie fragmenty futerka :lol:

O i tak trzymać :ok: może wreszcie przestaną go ze sfinksem mylić :D Ja się wproszę jakoś po wystawie zobaczymy czy zauważę różnicę :mrgreen:
a propo wystawy moja mam zadała dziś znamienne pytanie o to czym różni się Devon od Cornisha 8) , także chyba masz chętną na wykład :lol:

ewkaa

 
Posty: 10892
Od: Śro sie 31, 2005 19:02
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka

Post » Wto cze 15, 2010 23:01 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; zdjęcia z Kafki s.100

ewkaa pisze:a propo wystawy moja mam zadała dziś znamienne pytanie o to czym różni się Devon od Cornisha 8) , także chyba masz chętną na wykład :lol:

Nie wie kobieta co ją czeka. :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38275
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto cze 15, 2010 23:26 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; zdjęcia z Kafki s.100

Nie drażnijcie Kicorka plsssss 8)
ObrazekObrazekhttp://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=131880&p=7865586#p7865586

MAGDZIOL

 
Posty: 1969
Od: Wto paź 10, 2006 18:53
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post » Śro cze 16, 2010 21:57 Re: Kitka, Cyryl i devonki - cz. 8; zdjęcia z Kafki s.100

MariaD pisze:
ewkaa pisze:a propo wystawy moja mam zadała dziś znamienne pytanie o to czym różni się Devon od Cornisha 8) , także chyba masz chętną na wykład :lol:

Nie wie kobieta co ją czeka. :mrgreen:
No nie mów, że niezrozumiale wyjaśniam! :twisted:

Magdziol chyba zrozumiała, jak jej tłumaczyłam? Ale ona miała lekcję z żywymi modelami, na dodatek w tym samym kolorze, więc miała łatwo 8)

Chętnie poopowiadam i odpowiem na wszelkie pytania dotyczące devonów :mrgreen:


I to by było na tyle 8)
Kolejna część tu: viewtopic.php?f=1&t=112834
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30209
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Wojtek, zuza i 311 gości