Trójmiasto - znacie weta, który pobierze mocz z pęcherza?

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie sie 25, 2013 9:07 Trójmiasto - znacie weta, który pobierze mocz z pęcherza?

Pisałam już na kotach nerkowych, ale może tu zagląda więcej osób.
Szukam takiej lecznicy, ale na razie bez skutku :( A muszę dość pilnie zrobić szczegółowe badanie moczu z posiewem i antybiogramem.

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Nie sie 25, 2013 10:22 Re: Trójmiasto - znacie weta, który pobierze mocz z pęcherza

Spróbuj w Vet Centrum w Gdyni na Chylońskiej u pani Elizy. Nawet jak sama nie będzie tego robiła to Ci kogoś znajdzie. Jest naprawdę zaangażowaną osobą. W przychodni dr Brzeskiego w Gdyni mają też wielu różnych specjalistów, ale nie wiem czy w tej dziedzinie. Obie przychodnie mają strony internetowe, tam znajdziesz numery tel. Powodzenia i daj znać gdzie się udało.

Nataszasza

 
Posty: 18
Od: Sob lip 20, 2013 9:09

Post » Nie sie 25, 2013 12:28 Re: Trójmiasto - znacie weta, który pobierze mocz z pęcherza

Nataszasza pisze:Spróbuj w Vet Centrum w Gdyni na Chylońskiej u pani Elizy. Nawet jak sama nie będzie tego robiła to Ci kogoś znajdzie. Jest naprawdę zaangażowaną osobą. W przychodni dr Brzeskiego w Gdyni mają też wielu różnych specjalistów, ale nie wiem czy w tej dziedzinie. Obie przychodnie mają strony internetowe, tam znajdziesz numery tel. Powodzenia i daj znać gdzie się udało.


Wielkie dzięki, sprawdzę to. Może ktoś jeszcze coś podpowie?

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Nie sie 25, 2013 19:10 Re: Trójmiasto - znacie weta, który pobierze mocz z pęcherza

Już wiem, takie badanie można zrobić w Gdańsku na Elbląskiej - jutro z rana tam zadzwonię :)

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Nie sie 25, 2013 19:44 Re: Trójmiasto - znacie weta, który pobierze mocz z pęcherza

Super, że się udało znaleźć :)
Ostatnio edytowano Nie sie 25, 2013 20:42 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniosłam na Wetów polecanych - może komuś przyda się ta informacja

Nataszasza

 
Posty: 18
Od: Sob lip 20, 2013 9:09




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości