Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie kwi 04, 2010 17:43 Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

Wiem, że dział nieodpowiedni, ale sprawa jest pilna a tu więcej osób zagląda.
Wczoraj moja myszoskoczka spadła z niewielkiej wysokości. Upadła nieszczęśliwie, na tylną nóżkę, jeszcze wczoraj wszystko było w porządku, ale dziś nóżka jest dziwnie opuchnięta, Kiwi kuleje, do snu układa się na zdrowym boku, trochę markotna jest biedulka :( Muszę koniecznie zrobić jej prześwietlenie, ale w moim mieście żaden wet nie zna się na gryzoniach. Poza tym dziś i jutro jest Święto...

Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego weta z Warszawy, który potrafiłby pomóc takiej kruszynie? I najlepiej żeby jutro był czynny... I czy ktoś wie w jaki sposób mogę jej pomóc już teraz, sama? Pomocy... :(
Ostatnio edytowano Nie cze 27, 2010 20:02 przez siliana, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wątek przeniesiony z KŁ na WP

Lemoniada

Avatar użytkownika
 
Posty: 12923
Od: Pon maja 29, 2006 18:56
Lokalizacja: Białystok /Warszawa

Post » Nie kwi 04, 2010 18:30 Re: Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

Chciałam Ci polecić dr Lidię Lewandowska ale ku memu zaskoczeniu okazało sie że przeprowadziła się do Krakowa. Jest jeszcze dr. Milena Wojtys ale Oni w święta nie pracują...jedyne kto mi przychodzi do głowy to dr. Bielecki na SGGW
Obrazek

Ewik

 
Posty: 6713
Od: Pt lip 25, 2003 22:55
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Nie kwi 04, 2010 19:12 Re: Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

Lemoniada, na Bokserskiej przyjmuje dr Blanc
http://bokserska.waw.pl/index.php?optio ... &Itemid=28

Ale nie wiem, czy oni pracują w święta. Może zadzwoń jutro z rana? A jak nie, to próbuj we wtorek?
smil
[Obrazek

smil

Avatar użytkownika
 
Posty: 8138
Od: Czw lip 14, 2005 20:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 04, 2010 20:39 Re: Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

http://www.ogonek.waw.pl/lekarze.html

koleżanka mówiła, że dobra jest pani Milena Wojtyś-Gajda, specjalizuje się w gryzoniach

ale na stronie jest info: 04 i 05 kwietnia 2010r przychodnia będzie zamknięta.
ObrazekObrazek
stópka Kopciuszka pasuje do pantofelka jak trup do trumny
Muszę dodać, że nie jest to nabór na projektanta Wilczego Szańca. Stanowisko żadne, płaca żadna, ambitne zajęcie żadne. Najambitniejsza jest procedura.

kubeczek

 
Posty: 11891
Od: Śro kwi 09, 2008 15:11
Lokalizacja: Warszawa Bródno/Mazury

Post » Pon kwi 05, 2010 8:29 Re: Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

Dziękuję Wam :D
Do Ogonka i Bokserskiej nie dodzwoniłam się, pewnie zamknięte. Ale myshka pisała mi o lecznicy Bemowo, powiedzieli, że zdjęcie RTG zrobią i pomogą na ile będą umieli.
Za niedługo jadę.

Lemoniada

Avatar użytkownika
 
Posty: 12923
Od: Pon maja 29, 2006 18:56
Lokalizacja: Białystok /Warszawa

Post » Pon kwi 05, 2010 17:52 Re: Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

Proszę daj znać co z Kiwi .

myshka

 
Posty: 2706
Od: Wto wrz 11, 2007 21:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 06, 2010 17:01 Re: Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

W kwestii gryzoniowej.. polecam lecznice Oaza na ul Gwiaździstej [żoliborz] lub dr. Kulesza specjalizuje sie chyba w szczurkach.. no a na pewno w gryzoniach. Przyjmuje w Piastowie.

iskra666

 
Posty: 7699
Od: Wto sty 10, 2006 12:13
Lokalizacja: Krk-Wwa

Post » Wto kwi 06, 2010 19:58 Re: Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

Byłam u weterynarza dzisiaj. Kiwi zdrowa jak koń, łapka tylko lekko stłuczona, pan doktor śmiał się, że ze zdrowym skoczkiem specjalnie ze Skierniewic przyjechałam :lol: A pojechałam ostatecznie na Modlińską do kliniki "Vetka", przyjął mnie bardzo miły lekarz, pierwsze (choć krótkie) wrażenie pozytywne :)
Poproszę moda o przeniesienie tematu do "Wetów..", może się jeszcze przydać.
Dziękuję wszystkim za pomoc i porady! :D

Lemoniada

Avatar użytkownika
 
Posty: 12923
Od: Pon maja 29, 2006 18:56
Lokalizacja: Białystok /Warszawa

Post » Czw kwi 08, 2010 13:48 Re: Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

iskra666 pisze:W kwestii gryzoniowej.. polecam lecznice Oaza na ul Gwiaździstej [żoliborz] lub dr. Kulesza specjalizuje sie chyba w szczurkach.. no a na pewno w gryzoniach. Przyjmuje w Piastowie.

Oaza jest przy ulicy Potockiej, wjazd Barszczewską od Gwiaździstej ;) Pracuje tam nasza przyjaciolka Kasia Kacprzak-Kaminska i z tego co wiem Ona jest ekspertem od gryzoni, choc ciachala tez naszego Frania i Simbe :) Teraz moze byc na wychowawczym ale nie jestem tego pewny.
ObrazekObrazekObrazek

mpogorzelski

 
Posty: 1770
Od: Śro paź 29, 2008 10:46
Lokalizacja: WAWA Bemowo (Fort Bema)

Post » Czw kwi 08, 2010 16:44 Re: Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

Lemoniada pisze:Byłam u weterynarza dzisiaj. Kiwi zdrowa jak koń, łapka tylko lekko stłuczona, pan doktor śmiał się, że ze zdrowym skoczkiem specjalnie ze Skierniewic przyjechałam :lol: A pojechałam ostatecznie na Modlińską do kliniki "Vetka", przyjął mnie bardzo miły lekarz, pierwsze (choć krótkie) wrażenie pozytywne :)
Poproszę moda o przeniesienie tematu do "Wetów..", może się jeszcze przydać.
Dziękuję wszystkim za pomoc i porady! :D


W Vetce pracuje między innymi doktor Dymek, którego bardzo dobrze wspominam z czasów, kiedy leczył młodziutką Szarkę.
Deli

Deli

 
Posty: 14345
Od: Nie cze 29, 2003 11:14

Post » Pt kwi 09, 2010 10:12 Re: Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

mpogorzelski pisze:
iskra666 pisze:W kwestii gryzoniowej.. polecam lecznice Oaza na ul Gwiaździstej [żoliborz] lub dr. Kulesza specjalizuje sie chyba w szczurkach.. no a na pewno w gryzoniach. Przyjmuje w Piastowie.

Oaza jest przy ulicy Potockiej, wjazd Barszczewską od Gwiaździstej ;) Pracuje tam nasza przyjaciolka Kasia Kacprzak-Kaminska i z tego co wiem Ona jest ekspertem od gryzoni, choc ciachala tez naszego Frania i Simbe :) Teraz moze byc na wychowawczym ale nie jestem tego pewny.


Ooo, podczepię się, bo mnie to interesuje - polecacie może w tej lecznicy jakiegoś weta także do kotów? Moja Mama mieszka niedaleko, a ja jej koty nadal na Białołękę wożę :roll:
Permanentny brak czasu...

Atka

Avatar użytkownika
 
Posty: 11517
Od: Wto maja 20, 2003 11:31
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 10, 2010 12:13 Re: Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

Oaza przeszła rewolucję. Nie wiem czy doktor Kacprzak- Kamińska tam jeszcze pracuje- ale jest świetnym chirurgiem i z czystym sumieniem mogę ja polecić. Jak tylko się dało- woziłam do niej koty. Pracowała tam też doktor Jałonicka (teraz Rzepka)- jest świetnym specjalistą od gryzoni i futerkowców wszelkich- pracuje teraz w Animie na Podleśnej. Jako chirurg- też bardzo dobra.

Ania_EN

 
Posty: 2273
Od: Śro kwi 04, 2007 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 23, 2010 19:46 Re: Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

fredka123

 
Posty: 1
Od: Pt lip 23, 2010 19:34

Post » Śro sie 18, 2010 21:31 Re: Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

Kasia Kacprzak-Kamińska na spółkę ze znaną z Multivetu Gosią Dziubińską tydzień temu otworzyły własną przychodnię w Warszawie przy ulicy Bohdanowicza 9.
www.medicavet.pl
ObrazekObrazekObrazek

mpogorzelski

 
Posty: 1770
Od: Śro paź 29, 2008 10:46
Lokalizacja: WAWA Bemowo (Fort Bema)

Post » Czw sie 19, 2010 8:21 Re: Poszukiwany dobry wet znający się na gryzoniach - Warszawa

Dobrze wiedzieć :-)

Ania_EN

 
Posty: 2273
Od: Śro kwi 04, 2007 21:53
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości