Szukam wpsaniałego domu dla mojej króliczki Tosi.Tosia ma dwa lata i jest wspaniała.Zapytacie ...dlaczego chce ją oddać.Bo jest jej u mnie zle.Cały czas siedzi w kaltce.Nie może pobiegać swobodnie po mieszkaniu gdyz poluja na nia psy i koty.Kocham tośke strasznie i dlatego szukam jej domu gdzie nowy właściciel poświęci jej swój czas.Szukam domu gdzie Tosia będzie mogła pobiegać po pokoju i poskakać jak każdy szczęśliwy królik.
Serce mi pęka jak Tosia staje na dwóch łapkach i prosi o wypuszczenie a ja dla jej bezpieczeństwa nie mogę tego zrobić.Jeżeli ktoś chciałby dac dom Tosi i ma możliwość udostępnienia do biegania jakieś pomieszczenie chociaż raz dziennie na godzinkę lub dwie to prosze o kontakt.Tośka uwielbia siedzieć na kolanach ,uwielbia byc głaskana.
Z Tosią oddam dużą klatkę z kuwetką i poidełkiem.Boję się ja ogłaszac na innych stronach gdyz wiem że niektórzy biora króliki jako pokarm dla węży.
To Tosia:)
